• Свеж
адвикд Жени Обична Мода Дебела Еднобојна Плетена Кардиган Ракав Џемпер Јакна Јакна Жени Поштенски

адвикд Жени Обична Мода Дебела Еднобојна Плетена Кардиган Ракав Џемпер Јакна Јакна Жени Поштенски

DEN 239.20

Од стока
Во магацинот

Жените Обична Мода Дебела Еднобојна Плетена Кардиган Ракав Џемпер Јакна Руно јакна Жените поштенски ажурирање може да ве направи повеќе и виталност. Многу кул за носење, Нов Изглед. Овој лесен, Резервоар Е совршен за тие денови!. Сезона : umn, Зима. Пол : Жени. Повод : Секојдневен, Забава, Јога. Материјал : мешавина од памук. Тип На Шема : Кариран. Стил : Секојдневен. Должина на ракавот : Долги ракави. должина : Редовно. Одговара : Одговара на големината. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1пц Женски Материјал За Палто : 85% Полиестер; 15% Спандекс. Сосема Нов И Квалитетен!. Стил : Каузални, Долги Ракави, Нејасни, Вештачки Ревер, Отворен Фронт. Повод : Пролет, Fall, Зима, Работа, Датум, Одмор, Секојдневно Секојдневно, Дома. 85% Полиестер, 15% Спандекс. Овој Женски Капут Оди Совршено Со Кошула/џемпер и Фармерки/хеланки/палазу Панталони Одоздола и Со Кратки Чизми.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Кардиган За Жени Паѓаат Облека За Жени Моден Кардиган Секојдневен Печатен Врв Со Долги Ракави Со Џебна Кардиганска Јакна Женски

Повластената цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритетдраг Клиент : за да избегнете избо�

DEN 215.52

Апепал Јакни За Жени Со Долги Ракави Лесен Патент Исечена Мода За Ноќта На Вештерките Печатење Надворешна Облека Обични Ватирани

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Еднобојни / Цветни Печати Палто Долна Облека Јакни �

DEN 2.67