• Свеж
Крава Печатење Роденден Материјали Крава Чинии И Салфетки, Крава Тема Партија Материјали Фарма Животните Штала Партија Материјали За Крава Тема Роденден Декораци

Крава Печатење Роденден Материјали Крава Чинии И Салфетки, Крава Тема Партија Материјали Фарма Животните Штала Партија Материјали

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Карактеристики : табличките за забави за крави мерат прибл. 7 инчи во дијаметар, што е погодно за држење доволно храна, а салфетките за забави на фармата се околу 33 х 33 см/ 13 х 13 инчи, соодветна големина за да ги избришете устата, рацете итн. Овие материјали за забави со печатење крави се убави и извонредни, кои ќе ги сакаат и децата и возрасните, погодни како добри материјали за забави за вашите разни настани. Спецификации : Материјал : Дебела боја на хартија : црно-бела Големина : Салфетка : 33 х 33 см/ 13 х 13 инчи Плоча : 7 инчи Во Дијаметар пакетот вклучува : 40 х плочи за печатење крави 40 х салфетки За печатење Крави Белешки : Рачно мерење, ве молиме дозволете мали грешки во големината. Бојата може да постои мала разлика поради различни екрани. Крава Печатење на Партиски Материјали : таму се 80 парчиња на крава печатените плочи и 80 парчиња на крава печати салфетки, крава плочи мерка 17.8 cm/ 7 инчен и крава Салфетки мерка 12.7 cm/ 5 инчи, доволни количини може да ги исполни вашите крава тема бебе туш или роденден декорација потреби Крава Печати : роденденот на плочи и салфети се дизајнирани со бела и црна крава за печатење на обрасци, кој изгледа симпатична и атрактивни, додавајќи голем хит за вашата партија маса, додека ви даваат подобро расположение кога го користите thse прекрасна партија обезбедува Квалитетен Материјал : кравата десерт плочи се направени на квалитетот дебела хартија, која е безбеден и сигурен, не е лесно да се свитка, солза или да се скрши при вршење на храна, ќе можат да ги користат со доверба; крава салфети се направени од квалитетен материјал, кој е мека и абсорбента, ви нудиме добра користење на искуството за Еднократна употреба Дизајн : овие крава печатените плочи и салфети се лесно да се исчисти по користењето, само директно ги отфрлите нив, кој ќе заштедите вашето време и енергија за чистење, па можете да потрошите повеќе време за да уживате во вашата партија Инклузивно Usages : кравата партија украси не само што може да се примени за секојдневна семејството употреба, кујнската маса декорации, пикник, празник партија, пријател собирање, familiy собир, но, исто така, може да се примени за роденден, свадба, булчински туш, бебе туш и други прилики.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женски Шорцеви Клиренс Шема Повик Слободно Време Лигавче Панталони Целокупната Плажа 4 јули Денот На Независноста Спанде Шорцеви

Добредојдовте Во Продавницата НА ЛОНГЗУВ【Вовед Во Брендот : Добредојдовте Во Продавницата ЗА Облека Л

DEN 2.67

Женски Тренерки Со Долги Ракави Врвови Високи Половини Хеланки Костим За Потење Боја На Почвата Тренингот За Вежбање Јога Џогирање

Овој комплет костум од две парчиња, кој е убав и модерен, едноставен и симпатичен, мек и удобен Погоден е

DEN 241.76