• Свеж
Овхлг37б Навлажнувачи За Пренослив Мини Овлажнител за Спална соба 220мл Овлажнител за Ладна Магла Со Ноќно Светло

Овхлг37б Навлажнувачи За Пренослив Мини Овлажнител за Спална соба 220мл Овлажнител за Ладна Магла Со Ноќно Светло

DEN 551.52

Од стока
Во магацинот

Пренослив Мини Овлажнител 220мл Овлажнител за Ладна Магла Со Ноќни Светла Спецификации : ПРЕНОСЛИВ МИНИ ОВЛАЖНИТЕЛ : Преносливиот И мал дизајн е многу лесен земете со вас насекаде и супер совршен за патување,спална соба, канцеларија, што ефикасно ја навлажнува сувата кожа и ви помага да го намалите пилингот на кожата.БЕЗБЕДНО И АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ : внатре има вграден сензор за ниво на вода кој автоматски ќе го исклучи напојувањето кога водата е пониска од безбедното ниво на водата. И печатот е силен,повеќе не се плаши од истурање течност за да истече случајно.Функција за тајминг : 4 Часа/6 Часа Костум за дома и канцеларија.Вклучен пакет : 1 X Овлажнител За Ароматерапија, 1 x usb навлажнувачи на Кабел За Податоци за голема просторија. навлажнувачи за бебе. кул магла навлажнувачи. навлажнувач на воздухот. мал овлажнител. преносни навлажнувачи.

Детални спецификации

Додатоци на производи