• Свеж
Комплет За Покривање На Јорган ОД 3д Фудбал, Мек Кариран Навлака За Јорган Со Навлака За Перници За Деца Млади, Кралица, Фудбал

Комплет За Покривање На Јорган ОД 3д Фудбал, Мек Кариран Навлака За Јорган Со Навлака За Перници За Деца Млади, Кралица, Фудбал

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ : . Нема утешител јорган и јорган. Удобна и мека ткаенина од влакна. Дизајн на ременот за ватенка. Двоен патент дизајн е практичен, лесен за расклопување. Удобната и мека ткаенина ви дава супериорен сон. Тоа може да направи голема разлика во удобноста при спиење. Нашиот прекрасно и добро дизајниран јорган со мода покрива декор и стил во вашиот дом. Изненадете ги пријателите и семејството со овој модерен комплет постелнина. Машинско перење ладно на нежен циклус. Едноставно суво сонце или ниско сушење исушете го капакот на јорганот. ПАКЕТ И МЕРЕЊА : . Двојна Големина : (1 навлака за јорган, 1 футрола за перници). Навлака За јорган : 173х218см/68, 11х85, 82 инчи. Перница Шамс : 48 х74см/18, 9х29, 1 инчи;. Целосна Големина : (1 навлака за јорган, 2 кутии за перници). Навлака За јорган : 203х228см/=78, 74х90, 55 инчи. Перница Шамс : 48 х74см/18, 9х29, 1 инчих2;. Големина на кралицата : ( 1 навлака за јорган, 2 кутии за перници). Навлака За јорган : 228х228см/89, 76х89, 76 инчи. Перница Шамс : 48 x74cm/18, 9x29, 1 инчи x2. Кралска Големина : (1 навлака за јорган, 2 кутии за перници). Навлака За јорган : 259х228см/103, 93х89, 76 инчи. Перница Шамс : 48 x74cm/18, 9x29, 1 инчи x2 Премиум Материјал : 100% микрофибер, лесен,мек, удобен, дише, отпорен на брчки, еколошки ткаенина, за да ви даде топол и совршен сон. Комплет кревет : Близнак : 173*218см, Полн : 203*228см, Кралица : 228*228см, Крал : 259*228см. Шема : овој комплет за покривање на јорган е совршен избор за декорација на Темата За Едноставност. Висока постојаност на бојата, моделот не исчезнува. Одлична идеја за подарок за вашите деца. Врвна Изработка : ткаенина со Врвен квалитет, добра нишка за шиење, висок број на конци, скриен патент, лесен за ставање на јорганот во и надвор од капакот. Гарантирано задоволство : ако имате нешто погрешно, ве молиме контактирајте не. Ние ќе одговориме и ќе ви помогнеме да го решите проблемот во рок од 24 часа и ќе ви дадеме задоволителен одговор.

Детални спецификации

Додатоци на производи