• Свеж
Погоден За Xiaomi Mi Бенд Нараквица Часовник Бенд Најлон Замена Нараквица

Погоден За Xiaomi Mi Бенд Нараквица Часовник Бенд Најлон Замена Нараквица

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Погоден За Xiaomi Mi Band 6 Нараквица Ремен Најлон Замена Нараквица Опис : Име На Производ : Часовник Бенд Материјал : Најлонпакување : opp Compatible модели : Mi Band 6 должина на ременот за рамо (приближно) : 218 mmpleesh изберете го точниот модел и големина на часовникот.Метална обвивка од тока, најлонска лента за зглоб во форма на јамка, не е лесна за пилинг, уникатниот дизајн на бравата го прави ременот поудобен и пофлексибилен. Должината на отворот е лесна за прилагодување, што ви го носи најдоброто искуство при носење.Интерфејсот на ременот може да се заклучи прецизно и безбедно. Лесно се склопува и прилагодува големината за да го заштити вашиот часовник. Осум бои обезбедуваат повеќе избори за да го направите вашиот часовник погоден за вашето расположение и секојдневно носење и да создадете модерен стил за вашиот часовник.За разлика од оригиналниот ремен, постојат различни популарни бои за избор. Постојат многу избори на популарни бои, и можете да го персонализирате часовникот во различни прилики за да одговараат на расположението и фустанот во секојдневниот живот. Многу е погоден за трчање, пливање, јавање коњи, вежбање, забави, пешачење, пешачење, кампување, патување и други активности на отворено.Забелешки : не вклучува часовници. Не содржи заштитник на екранот.Сите димензии се мерат рачно, а грешката е нормална. Сите слики ќе имаат одредена разлика во бојата под различно светло и приказ. Те молам прости ми.Поради промените на пазарот и други фактори, фабриката може да ги прилагоди своите производи. Ве молиме погледнете ја фактичката состојба за бојата и пакувањето на додатоците и надворешното пакување.Пакетот вклучува : 1 Ремен паметни Нараквица Додатоци. Сосема нов и квалитетен. Евтини топла предмети. Боја како што покажува сликата. Издржлив.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женски Врвови Без Ракави Женски Резервоари За Ноќта На Вештерките Возрасни Летни Плажи Смешни Печатени Графички Резервоари Елек

Женски Резервоари За Ноќта На Вештерките Блузи За Возрасни Летна Плажа Смешни Печатени Графички Резерв

DEN 0.33

Цвик, Мартин Вајт Модерен Музејски Уметнички Отпечаток Во Рамка На Дрво Со Наслов - дива свиња во текот на зимата Во Националниот

Мартин Цвик претставува прекрасно Уметничко Дело Од Бела Модерна Дрвена Рамка Од 25х32, насловено "дива с�

DEN 0.33