• Свеж
Дтидтпе Дуксери За Жени, Асиметрично Копче Полите Плус Големина Качулка Врвот Џемпер Блуза Жени Долги Ракави Врвови Жени Џемпери

Дтидтпе Дуксери За Жени, Асиметрично Копче Полите Плус Големина Качулка Врвот Џемпер Блуза Жени Долги Ракави Врвови Жени Џемпери

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Сад (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL ); Сад (3 XL) = Кина (5 XL)Големина : М - САД : 8 - - велика Британија : 12 - - еу : 38 - - биста : 112см/44.09" - - РАКАВ : 66см/25.98" - - Должина : 73см/28.74". Големина : Л - - САД : 10 - - ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 - - ЕУ : 40 - - Биста : 117см/46.06 "- - Ракав : 67см/26.38 "- - Должина : 74см/29.13". Големина : XL - - US : 12 - - ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 - - ЕУ : 42 - - Биста : 122cm/48.03" - - Ракав : 68cm/26.77" - - Должина : 75cm/29.53". Големина : 2 XL-САД : 14 - - ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 - - ЕУ : 44 - - Биста : 127cm/50.00 "- - Ракав : 70cm/27.56 "- - Должина : 76cm/29.92". Големина : 3 XL-САД : 16 - - ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 - - ЕУ : 46 - - Биста : 132cm/51.97 "- - Ракав : 72cm/28.35 "- - Должина : 77cm/30.31". Големина : 4 XL-САД : 18 - - ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 - - ЕУ : 48 - - Биста : 137cm/53.94 "- - Ракав : 74cm/29.13 "- - Должина : 78cm/30.71". Големина : 5 XL-САД : 20 - - ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 24 - - ЕУ : 50 - - Биста : 142cm/55.91 "- - Ракав : 76cm/29.92 "- - Должина : 79cm/31.10 " дуксери за жени женски долги ракави врвови женски џемпери. Жените Руно Асиметрично Копче Полите Плус Големина Качулка Врвот Џемпер Блуза ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : 1.It изработена е од висококвалитетни материјали, ткаенината е многу удобна, доволно издржлива за вашето секојдневно носење 2.Многу кул за носење, Нов Изглед, Ново 3.Специјалниот дизајн на печатење ве прави повеќе и привлечни 4.Како и новата љубов, изјавата на љубовта!. 5.Повод : Отворено,Плажа,Лето,Забава,Запознавање,Дневна рекреација,Дома. Информации за производот : Пол : Женски Материјал : Полиестерска Декорација : нема должина На Ракавот : Должина На Долг Ракав : редовна Јака : О-Врат Стил : Секојдневен, моден Повод : Секојдневно, Секојдневно миење раце и миење машини е ВО РЕД Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Врвови ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Коаезне Дуксери Плус Големина Женско Есенско И Зимско Печатење Повеќебоен Џемпер Со Качулка Со Качулка Со Качулка Со Долги Ракави

Женско Есенско И Зимско Печатење Повеќебоен Џемпер Со Качулка Со Качулка Со Качулка со Долги Ракави Со �

DEN 239.84

Ројалов Женска Мода Секојдневен Дуксер За Ноќта На Вештерките Печатен Есенски И Зимски Џеб Со Долги Ракави Кардиган Јакна Патент

Големина : С Биста : 118см / 46,46" Рамо : 60см / 23,62" Ракав : 51см / 20,08" Должина : 68см / 26,77"Големина : М Биста : 126см / 49,61

DEN 0.67

Нови Пристигнувања Кошули Со Долги Ракави За Жени Царинење Обичен Пуловер Женски Врвови Графички Отпечатоци Вратот На Екипажот

KSCYKKD Нови Пристигнувања 2024 Кошули Со Долги Ракави За Жени Дозвола Обичен Пуловер Жени Врвови Графички О�

DEN 255.84

Лабакихах Дуксери За Женски Женски Печатени Дуксери Со Долги Ракави Качулка Пуловер Лабава Блуза Патент Капут Поштенски Качулка

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 288.32