• Свеж
Гори Без Влечење Појас За Елек За Кучиња Што Дише Со Каишки За Мали И Средни Кучиња

Гори Без Влечење Појас За Елек За Кучиња Што Дише Со Каишки За Мали И Средни Кучиња

DEN 159.84

Од стока
Во магацинот

Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нова И Висококвалитетна Боја : Портокалова, Зелена, Сина, Црна (По Избор)Материјал : Најлон, Обем На Решетка : ХС : 41-45см/16,14-17,72"С : 50-54см/19,69-21,26"м : 55-60см/21,65-23,62"Л : 70-75см/27.56-29.53"Функција : Лесен, Дише, Прилагодлив, Рефлексивкарактеристики : 1. Најлонски материјал со поместен, мек допир, дише и удобен.2. Рефлектирачки дизајн, одржувајте висока видливост за вашето куче ноќе.3. Прилагодлив ремен со лесна брава за вклучување/исклучување и Прстен Д на грбот за да закачите кој било стандарден поводник на ременот.4. Нема прстен за рачка за повлекување за поголема контрола што ќе ви помогне да ги обучите да се потпетици и да престанете да влечете.5. Појасот за миленичиња ве поврзува вас и вашето домашно милениче, ве прави господар без разлика дали сте во пешачење, трчање, џогирање или пешачење.Пакет Вклучени : 1 х Темперамент САМО (Поводник Не Е Вклучен)Забелешка : 1. Ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-2 см поради рачно мерење.2. Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде мала различна од бојата прикажана на сликите. ●Изберете ТОЧНА ГОЛЕМИНА●Измерете ја вистинската големина на вашето домашно милениче и ве молиме погледнете ја нашата табела за димензии за да ја пронајдете најсоодветната големина пред да нарачате. Нашиот производ целосно има 4 различни големини и Мерење На Големината XS : 16-18"(41-45cm); Големина S : 19-21"(50 - 54cm); Големина M : 21-24"(55-60cm). Големина Л : 27-30"(70-75см).Ве молиме имајте предвид дека делот за прилагодување е горниот дел од рефлектирачката лента и секоја големина опсегот на прилагодување околу 1,97"(5 см), материјалот од сендвич има малку истегнување. ①Анализа на производот 2 Нерѓосувачки Стел Д-прстен, Тока И Две прилагодливи брави на страна, прилагодливата тока на страната на бравата може да се прилагоди на удобната должина на миленичето во секое време кога сакате, врзете и спуштете се за да се прилагодите,сендвич нето крпа дише и удобно. ●Користење на нашиот ремен за кучиња е лесен за носење и прилагодување, брзите прицврстувачки токи обезбедуваат леснотија на користење при ставање и полетување, целосно прилагодливите ремени на градите овозможуваат прилагодено вклопување за вашето куче, совршено за секојдневно одење, трчање, џогирање, пешачење, тренинг итн. ●Безбедносна Функција●Најлонска лента, со рефлектирачки материјал, висока видливост во текот на ноќта, поврзана со Рефлектирачка Оксфордска Материјална лента е мека висококвалитетна стп кожа, двојна квалитетна заштита. `+ Совршен Подарок– членовите На вашето семејство, пријателите и најблиските ќе го сакаат ова не влечете темперамент за нивното куче! Подарете им го за нивниот роденден, Божиќ, специјална пригода или кога ќе посвојат или купат ново куче. Совршен подарок за секој љубител на кучиња.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Росарива Канцеларија Хартија Клипови Виножито Облик Хартија Клипови Новина Датотека Клипови Мали Хартија Клипови Канцелариски

Опис Ова е креативен и мултифункционален комплет За Клипови За Хартија, изработен од висококвалитетни �

DEN 1.00

Д-Р Колектор: Назад Кон Иднината: Грејс Спортски Алманах-Вклучува Алманах Книга, Види Преку Алманах Потврда & Холографски Рефлектирачки

Фатете ги рацете на автентичниот, официјален Сив Спортски Алманах пред Танен! Тоа е прв пат Во историјат

DEN 439.84