• Свеж
нема да се откажам но цело Време Ќе го гушнам Унисе Џерси Маичка Со Кратки Ракави

нема да се откажам но цело Време Ќе го гушнам Унисе Џерси Маичка Со Кратки Ракави

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Оваа класична унисекс маичка со кратки ракави се вклопува како добро сакан фаворит. Мекиот памук и квалитетното печатење ги тераат корисниците да се заљубуваат во него одново и одново. Овие маици имаат ребрести плетени јаки за зајакнување на обликувањето. Рамената имаат лента за подобро вклопување со текот на времето. Двојните странични шевови ја држат формата на облеката подолго. : 100% Чешлан Воздух и памук со прстен (содржината на влакна може да варира во различни бои). : Лесна ткаенина (4,2 мл/јд2 (142 г/м2)). : Мало одговара. : Откинете ја етикетата. : Работи верно на големината нема да се откажам, но цело време Ќе се откажам Унисекс Маичка Со Кратки Ракави.

Детални спецификации

Додатоци на производи