• Свеж
Ganfancp Дозвола Комбинезон Жени Еден Комбинезон Облека Модни Жени Секојдневен Ладен Комбинезон За Рамо Копче За Печатење Суспендирани Комбинезони Широк Џеб Нога Пан

Ganfancp Дозвола Комбинезон Жени Еден Комбинезон Облека Модни Жени Секојдневен Ладен Комбинезон За Рамо Копче За Печатење Суспендирани

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Ганфанкп возрасни комбинезон за жени. Одликувајќи се со секојдневен, модерен и лабав фитинг. Лесен и мек, удобен за носење, одличен квалитет доволно издржлив за вашето секојдневно носење. Модерен дизајн го прави носењето повеќе секси и шармантно. Ќе ви се допадне овој сладок женски комбинезон. Може да се комбинира со сандали со потпетици или мазги чевли за да се комплетира изгледот. Погоден за секојдневен, уличен, шопинг, роденден, состаноци, танцови перформанси, забава, свадба, работа, кампување на отворено, секојдневно секојдневно носење, плажа, пижами, забава, канцеларија, фитнес, домашен одмор итн. Модни секојдневни еластични панталони за половината, секојдневни и удобни, совршени за дома или за спиење како панталони за пижами, исто така може да се носат како секојдневни панталони или панталони за активност на отворено. Ве молиме запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја линијата. Нашата облека е дизајнирана за азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини наместо табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Пребарување клучни Зборови За купување : Комбинезон За Жени; Женска Едноделна Облека За Комбинезони; Женски Комбинезони И Ромпери; Комбинезон За Дозвола; Комбинезон За Жени Дозвола; Женски Ромпери И Комбинезони; Комбинезони За Жени Лето; Фустани Комбинезони За Жени Вечерна Забава; Комбинезони За Жени Секојдневни И Елегантни; Женски Комбинезони Облечени Секојдневни; Женски Комбинезони И ромпери Елегантни; Женски Комбинезони На Дозвола; Женски Комбинезони, Ромпери Женски Комбинезони И ромпери Ганфанкп Возрасни Комбинезони За Жени. Сега, тренд! Неделни Зделки. До 65% попуст!. Грижа : машина за перење. Препорачано миење раце. Избегнувајте користење белило и миење со топла вода. Закачете се да се исуши. Земја На Потекло : Увезени. Карактеристики : женска мода, целокупно печатење или цврсти бои. Фитинг : Опуштено, за секојдневно носење или како подарок на пријател. Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см).

Детални спецификации

Додатоци на производи