• Свеж
Кроковок Жени Трчање Чевли Фитнес Тренингот Атлетски Патики Спорт Патики Жени Одење Чевли Отворено Нелизгачки Лесни Тренери Бела Виолетова 7

Кроковок Жени Трчање Чевли Фитнес Тренингот Атлетски Патики Спорт Патики Жени Одење Чевли Отворено Нелизгачки Лесни Тренери

DEN 319.84

Од стока
Во магацинот

Опис : Пол : Жени, Жени, Дами, Женски Стил : Патики, Тренери, Атлетски Чевли, Чевли За Трчање, Чевли За Одење Тип На Шема : Крпеница Боја : Бела Црна, Бела Виолетова, Бела Зелена (Опционално)Големина : САД 4.5, САД 5.5, САД 6.5, САД 7, САД 7.5, сад 8 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Горен Материјал : Материјал За Ткаење На Мува : Евахел тип : рамно Прицврстување : Тип На Чипка На Прсти : Висина На Тркалезна Цевка : Ниска Сезона : Пролет, Лето, Fall, Зимска Пригода : Секојдневна, Дневна, Внатрешна, Надворешна, Празнична, Спортска, Работна Карактеристика : 1. Атлетските чевли со користење на горната ткаенина за дишење, и јазот помеѓу влакната форми. Вампирот што дише спречува вашите стапала да бидат прегреани, поудобни и дишат.2. Женската атлетска патика обезбедува амортизирање и потпорен ефект за стапалата, го ублажува притисокот при одење и трчање.Спортските чевли имаат висока флексибилност и лесна тежина што им овозможува на чевлите слободно да отскокнуваат додека спортуваат.3. Женските чевли за трчање се изработени од ѓон со висок еластичен материјал ЕВА, кој има добри перформанси против извртување, отпорни на триење и против лизгање, ја подобруваат безбедноста додека вашите активности.4. Погоден за трчање, пешачење, теретана, џогирање, патување, возење, кампување, секојдневно, шопинг, патување, вежбање, тенис, бадминтон и друг секојдневен внатрешен живот на отворено. Издвојте се со овие удобни женски модни патики.Содржина на пакетот : 1 Пар Женски Патики (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Патики За Дишење : дишат, издржливи, лесни, меки, дезодоранси. Откако ќе ја поминете дневната работа со овие чевли, можете да ги одржувате чевлите суви и удобни. Ова е одлично чувство. Лесно Се Лизга : Силуета Со Низок крој, лесна за ставање и полетување, ве тера да се движите многу слободно. Дизајн на чипка за прилагодување на совршено вклопување. Издржлива И Удобна Влошка : Женските патики со мека влошка имаат добра еластичност. Влошките што ја отстрануваат влагата ги одржуваат вашите стапала свежи при одење. НЕЛИЗГАЧКИ Ѓон ЕВА : женските чевли за одење ефикасно обезбедуваат доволно триење.Ќе имаат доволно тампон помеѓу нозете и земјата, нека секој чекор сите опуштено. Прилика : овие атлетски патики се совршени за пешачење, тенис, трчање, секојдневен, спорт, теретана, атлетика, патување, вежбање, тренинг, одмор, забава, нега, танц, јога, шопинг, возење и какви било активности.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Алохаидивио Летни Врвови За Жени Плус Големина Женски Врвови За Печатење Букви Смешна Кошула За Пиење Секојдневни Графички Маици

Женски Букви За Печатење Врвови Смешна Кошула За Пиење Секојдневни Графички Маици Со Кратки Ракави ве М

DEN 360.00

Шорцеви Со висок Струк Женски Врвки Удобни Еластични Шорцеви За Половината Лето Се Повлекуваат Кратко Со Џебови Памучни Ленени

Женските летни шорцеви се совпаѓаат со маици или врвови, совршени за одмор на плажа или секојдневно нос�

DEN 175.20