• Свеж
Пренослив Компактен Двоглед Џеб Преклопен Двоглед За Пешачење Патување Концерт

Пренослив Компактен Двоглед Џеб Преклопен Двоглед За Пешачење Патување Концерт

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Опис. Овој двоглед од 10 пати усвојува висока дефиниција со повеќеслоен филм. Ви нуди појасен и пошарен поглед amd е погоден за кампување, пешачење и вокален концерт. Компактната големина е погодна за носење и складирање. партнер за ентузијасти за активности на отворено и фотографи. Карактеристики. - 10х фактор на зголемување. 6мм излез ученик обезбедува посветла со висок квалитет. - Водоотпорен : со гумена обвивка и пластично тело, тој е анти-лизгачки и водоотпорен, удобен за држење. - Погоден за далечен удар : за патување, кампување, пешачење, разгледување. - Објективот против рефлексија со висока дефиниција купи осигурување за прекрасната слика. - Компактен и лесен : Лесно се вклопува во вашиот џеб или чанта, погоден за надворешна употреба. Спецификација. - Боја : Црна. - Материјал : Пластика. - Фактор на засилување : 10Х. - Големина : 20 х 18 х 8 см. - Излез Ученик : 8мм. - Видно поле : 78м/1000м. 10х фактор на зголемување. 6мм излез ученик обезбедува посветла со висок квалитет. Водоотпорен : со гумена обвивка и пластично тело, тој е анти-лизгачки и водоотпорен, удобен за држење. Погоден за далечен удар : за патување, кампување, пешачење, разгледување. Објективот против рефлексија со висока дефиниција купи осигурување за прекрасната слика. Компактен и лесен : Лесно се вклопува во вашиот џеб или чанта, погоден за надворешна употреба.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Томас злато украсено дрво врамено со двојно музејско музејско уметничко печатење со наслов - Санта Клара Јужна Централна Калифорнија

Томас претставува зачудувачки злато украсно дрво од 18х13, врамено со двојно матечко wallидно парче, со нас�

DEN 2263.52