• Свеж
Чаша Цвет Метал Сечење Умира Матрици НАПРАВИ САМ Бележник Албум Хартија Картичка Дефиниција Мувла Втиснување Занает Декорација

Чаша Цвет Метал Сечење Умира Матрици НАПРАВИ САМ Бележник Албум Хартија Картичка Дефиниција Мувла Втиснување Занает Декорација

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

100% сосема нов и висок квалитет. Карактеристики : . Ова умира матрица дефиниција е направен од јаглероден челик. Можете да ја користите оваа матрица за да создадете неверојатни форми од вашите омилени картони и хартија, дозволувајќи им на дизајните на вашата картичка и бележник да бидат тотално уникатни. Добар подарок за вашите деца да ја негуваат својата практична способност. Вашиот само-направен подарок ќе биде големо изненадување за вашите пријатели. Совршен за бележник, правење картички, занаети од хартија, покани за теми, џебни белешки, декорација на албуми, рамка за фотографии итн. Спецификации : . Шема : Чаша Цвет. Материјал : Јаглероден Челик. Големина : прибл.10. 7х15. 7см/4. 21х6. 18ин. Боја : Сребрена. Количина : 1 Компјутер. Забелешка : . Нема малопродажен пакет. Ве молиме дозволете грешка од 0-1 см поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам!. Пакетот вклучува : . 1 х Умира Матрица (други додатоци демо на сликата не е вклучена.) Ова умира матрица дефиниција е направен од јаглероден челик. Можете да ја користите оваа матрица за да создадете неверојатни форми од вашите омилени картони и хартија, дозволувајќи им на дизајните на вашата картичка и бележник да бидат тотално уникатни. Добар подарок за вашите деца да ја негуваат својата практична способност.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Торта Јаки Транспарентен Ацетат Листови Се Тркалаат, Јасно Торта Ленти, Работ Торта Алатки За Печење Чоколадо Мус, Торта Украсување

1 Изработен од пп материјал за храна, нетоксичен и без мирис, еколошки и безбеден за употреба Има добра о�

DEN 255.84