• Свеж
Килили Денот На Вљубените Девојки Секојдневен Фустан Со Долги Ракави, Едноделен Фустан Со Тркалезна Јака Со Срцев Принт

Килили Денот На Вљубените Девојки Секојдневен Фустан Со Долги Ракави, Едноделен Фустан Со Тркалезна Јака Со Срцев Принт

DEN 393.44

Од стока
Во магацинот

Срце печатени шема долг ракав круг јака фустан за девојки, идеален за Денот на Вљубените. tttt T T T T T Tttt t t t t. 90 Tdress Должина : t19. 69 t Bust : t25. 20 tshlove До Ракав : t13. 78 tadvisted Возраст : t12 - 18 Месеци. 100 Tdress Должина : t21. 06 t Bust : t25. 98 t Shoulder да ракав : t14. 57 tadvisted Возраст : t18 - 24 Месеци. 110 Tdress Должина : t22. 44 t Bust : t26. 77 t Shoulder да ракав : t15. 35 tadvisted Возраст : t2-3 Години. 120 Tdress Должина : t23, 82 t Bust : t27, 56 tshoude до Ракав : t16, 14 tadvisted Возраст : t3-4 Години. 130 Tdress Должина : t25. 20 t Bust : t28. 35 t Shoulder да ракав : t16. 93 tadvisted Возраст : t4-5 Години. Спецификации : . Материјал : Памук. Сезона : Пролет/ Aut. Пол : Девојки. Препорачан Возрасен Опсег : 1-5 години. Боја : Бела/ Црвена. Шема : Печатење На Срцето. Јака : Кружен врат. Должина На Ракавот : Долго. Должина На Здолниште : Кратко. Стил : Секојдневен/ Симпатичен/ Убав/ Сладок/ Модерен . Повод : Дневно/ Забави/ Училиште/ Одмор/ Крајбрежје/ На Отворено. Забелешки : . Може да има отстапување од 1-2 см во различни големини, локации и истегнување на ткаенини. Табелата со големини е само за повикување; може да има мала разлика со она што ќе го добиете. Бојата може да биде посветла или потемна поради различниот приказ на КОМПЈУТЕРОТ. Содржина На Пакетот : . 1 х Фустан Печатени : круг јака долг ракав лабава стил фустан е дизајниран во срцето печатени шема, светли бои не е лесно да исчезнат, совршен за Денот на Вљубените. Здолниште со голем Раб : фустанот е лабав и не е тесен, лесен за носење и убав, децата можат слободно да се движат и не се лесни за патување, за да уживаат во своето среќно време. Боја на големина : постојат пет големини достапни за вас, погодни за деца од различна возраст, ве молиме проверете ги деталите за нашите производи во спецификациите; боја : бела/ црвена. Прилики : Погоден за дома, училиште, забави, на отворено, играње, крајбрежје, фотографирање итн. Супер модерен со јакна, кардиган, наметка, капа, чорапи итн. Материјал : Изработен од висококвалитетни памучни ткаенини, меки и пријателски за кожата, еластични, апсорбираат пот и дишат, што ги прави децата поудобни, а родителите поудобни.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Ниуер Мало Дете Мрежа Долг Ракав Партија Фустан Деца Казауал Ноќта На Вештерките Фустани Лилјак Печатење Падот На Екипажот Вратот

Опис : Пол : Девојки, Деца, Бебешки Стил : Девојки Пролет Fall Ноќта На Вештерките Фустан, Забава Ноќта На Ве�

DEN 0.33

Дете Деца Девојки Фустан Точка Печатење Летаат Ракав Назад Пеперутка Декор Слоевит Тул Летен Фустан Церемонија Партија Принцеза

Дете Деца Девојки Фустан Точка Печатење Летаат Ракав Назад Пеперутка Декор Слоевит Тул Летен Фустан Це�

DEN 169.28