• Свеж
Бебе Девојки Момчиња Облека, Лента Долги Ракави Копчиња Маици Блузи + Долги Панталони Во Собата

Бебе Девојки Момчиња Облека, Лента Долги Ракави Копчиња Маици Блузи + Долги Панталони Во Собата

DEN 220.16

Од стока
Во магацинот

Големина (инчи)ttttttttttt. 70 Ttops Должина : t11, 81 t Bust : t18, 90 Tpant Должина : t14, 57 пресврт : t14, 17 t Hip : t21, 26 tadvisted Возраст : t0-6 Месеци. 80 t Tops Должина : t12. 60 t Bust : t19. 69 Tpant Должина : t15. 75 пресврт : t14. 96 t Hip : t22. 05 tadvisted Возраст : t6 - 12 Месеци. 90 t Tops Должина : t13, 39 t Bust : t20, 87 Tpant Должина : t16, 93 пресврт : t15, 75 t Hip : t23, 23 tadvisted Возраст : t12 - 18 Месеци. 100 t Tops Должина : t14. 17 t Bust : t22. 05 Tpant Должина : t18. 11 пресврт : t16. 54 t Hip : t24. 41 tadvisted Возраст : t18 - 24 Месеци. 110t Tops Должина : t14. 96 t Bust : t23. 23 Tpant Должина : t19. 29 пресврт : t17. 32 t Hip : t25. 59 tadvisted Возраст : t2-3 Години. Спецификација : . Име : Лента Тркалезни Копчиња За Вратот Маици + Долга Панталона. Пол : бебе девојки/момчиња. Материјал : мешавина од памук. Должина на ракавот : Долг ракав. Шема : Лента. Содржина На Пакетот. 1 X Врвови + 1 X ПАНТАЛОНИ МАТЕРИЈАЛ : Изработен ОД памучна мешавина, ултра мек, пријателски за кожата, издржлив и не е лесен за деформација, добра дише и удобен за носење. ДИЗАЈН : бебе блузи користи Лента, круг вратот, долг ракав, со копчиња дизајн, натпревари еластична половината солидна боја долги панталони, шик и стилски. РАЗЛИЧНИ ПРИЛИКИ : Одлична облека за бебиња за роденденски подароци, забави и семејни денови. Убаво за реквизити за фотографија и одмор. Удобно за носење дома и играње на отворено. ГОЛЕМИНА : 0-6 Месеци, 6-12 месеци, 12-18 месеци, 18-24 месеци, 2-3 години. Ве молиме погледнете ја табелата со големини во опис, изберете ја вашата нормална големина или една големина нагоре. ВКЛУЧЕН ПАКЕТ : 1x Врвови + 1x панталони. Измијте нежен циклус ладно со слични бои/не избелувајте и исушете ниско/железо ниско кога е потребно.

Детални спецификации

Додатоци на производи