• Свеж
Елек За Кучиња, Ремен За Миленичиња Дише За Големи Кучиња Л

Елек За Кучиња, Ремен За Миленичиња Дише За Големи Кучиња Л

DEN 191.84

Од стока
Во магацинот

Елек за кучиња, Ремен За Миленичиња Дише За Големи Кучиња Лспецификација : Тип На Артикл : Материјал За Прицврстување За Миленичиња : 1680д Двојно Заглавена Оксфордска Ткаенина, Полиестер, Најлон Пакет Листа : 1 х Ремен За Миленичиња Забелешка : горенаведената големина рачно се мери 1-2см/0,4-0,8 во грешка е нормално Овие податоци се вистинските податоци за носење миленичиња, ќе бидат помали од податоците за производот околу 2см/0,8 инчи. Премиум Ткаенини : ременот за миленичиња е изработен од врвна оксфордска ткаенина, полиестер и најлон што е удобен и дише за да го одржува вашето домашно милениче ладно. : Овој ремен и поводник за кучиња доаѓа со ремен што му овозможува на вашето куче слободно да се движи и го спречува вашето домашно милениче да избега. Безбеден Дизајн : Најлонскиот ремен може да се закачи на металниот клип за поводник на грбот за да го чува вашето куче безбедно. Дизајнот на рефлектирачка лента овозможува вашето куче да биде видливо во темни средини.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Летна Симпатична Капа За Миленичиња Кучешка Капа Летна Тенка Капа За Миленичиња Капа За Кучиња Сонце Чипка Сонце Капа За Кучиња

Прилагодливата и сигурна тока лесно може да се вклопи од сите големини, не е лесна за олабавување и безб�

DEN 1.00

Стамзод Облека За Жени Мода Тркалезен Врат Цврста Блуза Без Ракави Лабави Памучни Ленени Џебови Панталони Кошули Комплети Дозвола

Модна Жена Со Кружен Врат Цврста Блуза Без Ракави Лабави Памучни Ленени Џебови Панталони Кошули Постав�

DEN 463.84