• Свеж
амуса Женска Мода Обичен Оглавник Без Ракави Без Грб Завој Фустан за печатење летен фустан

амуса Женска Мода Обичен Оглавник Без Ракави Без Грб Завој Фустан за печатење летен фустан

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Женски Моден Обичен Фустан За Печатење На Завој Без Ракави Без Ракави, Без Ракави, Прилика, Секојдневен, Забава, Работа, Плажа, Надвор, Дома, Свадба, Шопинг, Стил На Одмор. Добро за Пролет И Лето. мала тежина и удобно. Натпревар : исто така изгледа одлично со мото јакна, хулахопки, чизми, како и обични со станови или сандали. Облечи или надолу за повод, нема проблем. Нула жали!. Погоден за луѓе : фустанот ќе му служи на тинејџер, пост бебе, средно губење на тежината, добивка, тела за бременост добро. погоден за повеќето форми на тело, изгледа повеќе мода и трендовски.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Дами Се Облекуваат Долги Ракави V Вратот Цветни Печатени Прашка Боемски Стил Женски Облека Трендовски Удобен Плажа Стил Слободно

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 6676см / 25,9829,92" Должина : 131см / 51,57" Големина : М САД : 6 ВЕЛИ

DEN 2.00

Симпатична Фустани За Жени Блејзер Фустан Беж Фустан Полка Точка Фустан Заврши А-линија Деверуша Коктел Партија Фустан Соберат

☸●Зборови на производот+есенски фустани за жени 2022 убави градинарски фустани жени лето секојдневен са

DEN 479.84

Жените Секојдневен О Вратот Срцето И Ѕвездите Печатење Светла Дијамант Елек Фустан Чипка Без Ракави Замав Сарафан Линија Фустан

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см / 37.80" Половината : 88см / 34.65" Должина : 94см / 37.01" Голем

DEN 271.84