• Свеж
какина С Плус Големина Женски Палта, Жените Работат Солидна Зимска Канцеларија Долг Ракав Копче Волнена Јакна Палто Црна, XXXL

какина С Плус Големина Женски Палта, Жените Работат Солидна Зимска Канцеларија Долг Ракав Копче Волнена Јакна Палто Црна, XXXL

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Жените Работат Солидна Гроздобер Зимска Канцеларија Копче Со Долги Ракави Волнена Јакна палто можеме да гарантираме дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како се појавува стилот за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн.Опис : Специјален дизајн на јака надолу е изработен од висококвалитетни материјали, издржлив за секојдневно носење!Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе.Сезона : Винтергендер : Женски Стил : Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерпетер Тип : должина На Цврсти Ракави : Долг Деколте : пресврт надолу декорација : Ништо што добивате : 1 Х Коатнот : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е само илустративна и можеби не ја одразува прецизно вистинската боја на примениот предмет големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 90см/35.43" Ракав : 53см/20.87" Должина : 83см/32.68" . Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 94см/37.01 "Ракав : 54см/21.26 " Должина : 84см/33.07". Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 98см/38.58 "Ракав : 55см/21.65 " Должина : 85см/33.46". Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 102cm/40.16 "Ракав : 56cm/22.05 " Должина : 86cm/33.86". Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 106cm/41.73 "Ракав : 57cm/22.44 " Должина : 87cm/34.25". Големина : XXXL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 110cm/43.31 "Ракав : 58cm/22.83" Должина : 88cm/34.65 " какина CMSX Плус Големина Женски Палта, Жените Работат Солидна Гроздобер Зимска Канцеларија Долг Ракав Копче Волнена Јакна Палто Црна, XXXL. Оваа fall јакни за жени е изработена од памук, полиестер и спандекс, ткаенината на јакни е супер мека, пријателска за кожата, дише, нема да се промени по миењето, ќе ве стопли во fall и зима. Карактеристики : есенски јакни за жени, зимски палта за жени, лесни, долги ракави, секојдневни, јакни за дозвола за жени, модна есенска облека за жени. Прилика : овој зимски капут е одличен за трчање, играње топка, танцување, возење велосипед, играње топка, пешачење, пешачење, вежбање, дома, секојдневно носење, патување, за fall и зима. Дамите паѓаат врвови е совршено спарување со едноставен жан, краток, нозе или кратко здолниште, апсолутно кул девојка, исто така одлична за секојдневно носење. женско лабаво палто волнено палто со средна должина.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женски Капут Женска Надворешна Облека Еднобоен Ревер Долги Ракави Свртена Јака Ветроупорна Улична Улична Облека Отпорна На Студ

Опис : atот палто има ревер, долг ракав, неправилен дизајн и затворање на копчињата, што го прави совршена

DEN 655.68

Јакни За Жени Обични Ветроупорни Лесни Јакни Двострано Зимско Палто Гроздобер Цветен Принт Палто Bl Волна Мешавина Мантил Водоотпорен

☪【Зборови поврзани со производот + Пролетна Јакна Тропски Врвови Отворена Кардиган Појас Надворешна О

DEN 3.33

Палто за жени женски плус големина на копчето палто за крпење врвови со качулка пуловер лабава џемпер палто моден палто со палто

Големина : С САД : 4 Велика Британија : 8 ЕУ : 34 биста : 100см / 39,37 '' ракав : 59см / 23.23 '' Должина : 71см / 27.95 '' Големи�

DEN 2.33