• Свеж
Калтренд Предни Кофи ВИСТИНИТИМБЕР Капаци за Седишта за - Тојота Такома-ТЈ581-72КА Блаже Вметнете И Исечете

Калтренд Предни Кофи ВИСТИНИТИМБЕР Капаци за Седишта за - Тојота Такома-ТЈ581-72КА Блаже Вметнете И Исечете

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Калтренд Предни Кофи ВИСТИНИТИМБЕР Капаци ЗА Седишта за 2020-2022 Година Тојота Такома-ТЈ581-72КА Блејз Вметнете И Исечете со / посебен потпирач за глава со двојна моќност со странични воздушни перничиња заштитете, разубавете и персонализирајте го вашето возило со КАЛТРЕНД ВИСТИНИТИМБЕР Прилагодени Капаци за Седишта. За љубителите на отворено кои сакаат да дадат смела изјава со нивниот избор на вистинска опрема за нивните возења-нема ништо како да ги облекувате вашите седишта ВО Вистински Камуфлажни Навлаки ЗА Седишта ПРЕЦИЗНО СЕЧЕЊЕ-КОФИ со посебен потпирач за глава со двојна моќност со странични воздушни перничиња, Премиум капаците на седиштата ВО вистински СТИЛ СЕ прецизно исечени и прилагодени на фабричките спецификации на возилото. ЗАШТИТЕНИ СО УВ - НАШИТЕ капаци за автомобилски седишта со ВИСТИНИТИМБЕР имаат специјализирана ткаенина третирана СО УВ заштита, зачувувајќи го животот и изгледот на капаците на седиштата на вашето возило во годините што доаѓаат. Водоотпорен-Специјализираната ткаенина за покривање на седиштата за автомобили го содржи нашиот потпис Калтренд водоотпорен за да помогне во продолжување на животниот век и изгледот на капаците на седиштата. Одговара Изберете : 2021-2022 ТОЈОТА ТАКОМА ДВОЈНА КАБИНА/СР/СР5 2020 ТОЈОТА ТАКОМА ПРИСТАП КАБИНА/СР/СР5/ТРД СПОРТ и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Детални спецификации

Додатоци на производи