• Свеж
Ниуер Женска Чанта За Рамо Стп Кожна Чанта Прилагодлив Ремен Мали Чанти За Вкрстено Тело Дизајнер Патување Моден Паричник Мини Тока Пренослив Црн

Ниуер Женска Чанта За Рамо Стп Кожна Чанта Прилагодлив Ремен Мали Чанти За Вкрстено Тело Дизајнер Патување Моден Паричник Мини

DEN 575.84

Од стока
Во магацинот

Спецификации : t Gender : Жени, Ladies Color : Црна, Каки, Темно Кафеава, Светло-Кафеава Материјал : Стп Големина На Кожна Торба : 18x7x17cm/7, 09x2, 76x6, 69"Тежина : 0,35 kg/0,77 lbsclosture : Buckle Season : Пролет, Лето, Aut, Зимаtt Style : Мода Гласник Торба Крстот Тело торба, торба за рамо, Чанта, Чанта, Торба За Размавта, Торбичка, Паричник, Торба За Спојки Карактеристики : 1.Нашите водоотпорни чанти се погодни за жени.2. Природно секојдневен модерен дизајн, затворање на бравата.3. Мазниот метален патент и висококвалитетниот хардвер ја прават чантата со вкрстено тело поелегантна и издржлива4. Лесно се совпаѓа со целата облека во вашата гардероба, торбата со размавта е задолжителна колекција за сите дами.5. Оваа модна чанта чанта или торба за рамо е најдобриот избор за жените на шопинг, работа или состанок .пакетот вклучува : t t T1 x Женски Чанта За Рамо На Вкрстено Тело (Други Додатоци Не Се Вклучени)Известување : t thplease дозволи 1-3 CM се разликува поради рачно мерење.поради различниот дисплеј и различната светлина, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ви благодариме за разбирањето.Материјали : Изработени од висококвалитетна стп кожна ткаенина цврста, издржлива и отпорна на прскање, перат, убава и лесна, ниту едно животно не е повредено;. Дизајн : Дизајнерите дизајнираа прегради и внатрешни џебови за женски чанти, кои можат да одделат предмети за лесно пребарување;. Голем Капацитет : пространиот простор може да прими мини паричници, козметика, производи за нега на кожа, клучеви, очила за сонце и мобилни телефони со различни големини итн. Оваа ретро чанта ги задоволува повеќето од вашите потреби за складирање на дневни резерви. Повод : Класичен И модерен изглед. Оваа торба за рамо за жени е совршен избор за работа, состаноци ,забави, шопинг, патувања, плажи и други активности;. Широка употреба со моден дизајн и одличен квалитет, оваа чанта за чанти за жени ќе биде совршен подарок за вашата сопруга, мајка, девојки и семејство.

Детални спецификации

Додатоци на производи