• Свеж
Женска Маица Со Кружен Врат Со Долг Ракав Одговара На Блузи За Шиење Во Боја Тиеток

Женска Маица Со Кружен Врат Со Долг Ракав Одговара На Блузи За Шиење Во Боја Тиеток

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Женска Маица Со Кружен Врат Со Долги Ракави Одговара На Блузи за Шиење во Боја. Карактеристики : . 1.Карактеристики : Кружен Врат,Секојдневна Облека,Крпеница,Печатење,долг Ракав,Стилски и моден дизајн, Есенски секојдневни Врвови. 2.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Стил : Овие Печатени Врвови Можат Да бидат Одлични под јакни или сами, носени со фармерки, шорцеви, Фустан,потпетици или станови, токму онака како што сакате 4.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 5.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење . Информации за производот : . Сезона : umn. Пол : Жени, Девојче. Повод : Секојдневен, Далиј. Материјал : Полиестер. Јака : Кружен Врат. Стил : Секојдневен,Моден. Должина : Редовно. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1пц Жени Врвови. зелен елек женски плус големина блузи светци кошули за жени градежен работник елек женски дуксери без качулка блузи и кошули со копчиња бели корсет блузи за жени запатили де муер де вестир елегантес син елек женски црн џемпер елек женски големи и високи кошули за мажи маици со долги ракави врвови од туника со долги ракави за жени сини елеци ловечки елек за мажи џемпер елек жени долги ракав излегува блузи за жени наставнички кошули. кошули со долги ракави за жени облечени црни кошули за жени елек жени машки дуксери машки фустани кошули пуфер елек жени исечени блузи за жени мода 2022 есенски блузи елек за голф прободен елек блузи за теретана за жени детски тактички елек женски елеци тркачки резервоари за жени тексас долги рогови кошули за мажи флин рајдер елек туника блузи за жени лабави фит деца елек момчиња дуксери. детска конструкција елек пилинг долни кошули долги ракави женски црни маици кошули за мажи розови блузи за жени кафеав џемпер елек црни блузи за женски женски фланелни кошули дамски блузи дрвени елеци возрасни квадратни врвови на вратот за жени тексас елек кархарт кошули со долги ракави за мажи златни блузи за жени кошули за денот на благодарноста за жени врвови за женски секси женски дуксери секси долги ракави врвови за жени. женски врвови со кратки ракави загреан елек за жени со вклучен пакет батерии есенска блуза машки дуксери црвен џемпер елек потсмевни врвови на вратот за жени црни блузи за женски момчиња модни дуксери и дуксери бела блуза за жени женски блузи со долги ракави и врвови удобни бои дуксери црни блузи за женски женски палта, јакни и елеци врвови од корсет за жени женски кошули со долги ракави кошули за вежбање за жени. црни кошули за мажи машки кошули со копчиња долги ракави машки елек вестидо де нова пара бода граѓански слатки блузи за жени лелеави блузи за жени компресивни кошули за мажи дуксери со вратот на екипажот за жени маици со врат машки блузи за жени мода 2022 женски тенкови елеци за мажи плус големина есенски врвови за жени кралски сини врвови за жени бели долни кошули мажи бели кошули за жени мажи жени кошули и блузи.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женски Маици Обичен Дуксер За Вратот На Екипажот Еднобојна Кошула Мека Лесна Лабава Лежерна Лежерна Едноставна Копче Долги Ракави

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см / 37.80" Рамо : 45см / 17.72" Ракав : 53см / 20.87" Должина : 70см /

DEN 1.00