• Свеж
Светлината Таванот Глобус Рамна Планината Приврзок Полу Тела Во Близина Сферични Светилка Рустикален Виси Кафез

Светлината Таванот Глобус Рамна Планината Приврзок Полу Тела Во Близина Сферични Светилка Рустикален Виси Кафез

DEN 2719.84

Од стока
Во магацинот

Описr. r.Ако барате професионално и достапно светло за приврзоци од ковано железо, тогаш вашето истражување е завршено овде. Тоа е затоа што нашиот производ може да ја задоволи вашата потреба. Усвоен од премиум материјал, тој е практичен и издржлив за долготрајна употреба. Не е лесно да се деформирате и да ви донесе многу погодност.r. r. Карактеристикиr. r. - Боја : Црнаr. - Материјал : Железоr. - Големина : 20, 00 X20, 00 X27, 00cm/7, 86 X7, 86 X10,61in r. - Лесна Основа : E12 (сијалицата не е вклучена) r. - висококвалитетен железен материјал, ретро дизајн, долготраен и долг работен век.р. - тела обезбедува уникатна средина за вашата дневна соба или каде сакате.р. - дизајн На облик На Глобус, шик и модерен, покреативен од другите лустери на сегашниот пазар.р. - совршена декорација за спални соби, ресторани, канцеларии, студија, ресторани, хотели, барови.р. - овој абажур од ковано железо во ретро стил е погоден за создавање светилка со сосема уникатен вкус. Висококвалитетен железен материјал, ретро дизајн, долготраен и долг работен век. Тела обезбедува уникатна средина за вашата дневна соба или каде сакате. Дизајн на облик на глобус, шик и модерен, покреативен од другите лустери на сегашниот пазар. Совршена декорација за спални соби, ресторани, канцеларии, студија, ресторани, хотели, барови. Овој абажур од ковано железо во ретро стил е погоден за создавање светилка со сосема уникатен вкус.

Детални спецификации

Додатоци на производи