• Свеж
Сандали Женски Женски Клинови Каузални Чевли Вода Капка Бран Точка Боемски Стил Пета Пета Обични Влечки Слајдови

Сандали Женски Женски Клинови Каузални Чевли Вода Капка Бран Точка Боемски Стил Пета Пета Обични Влечки Слајдови

DEN 271.84

Од стока
Во магацинот

Големина : 37 САД : 7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4.5 ЕУ : 36 ЦН : 235 Нога Должина : 23.5 см/9.25" Нога Широк : 8.5 см/3.4" Големина : 38 САД : 7.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 37 ЦН : 240 Нога Должина : 24см/9.45" Нога Широк : 9см/3.5" Големина : 39 САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5.5 ЕУ : 38 ЦН : 245 ДОЛЖИНА на СТАПАЛОТО : 24,5 СМ/9,65" ширина на стапалото : 9 См/3,5" големина : 40 сад : 8,5 Велика британија : 6 еу : 39 цн : 250 должина НА стапалото : 25 СМ/9,84" ШИРОК СТАПАЛО : 9,5 См/3,7" женски клинови каузални чевли вода капка бран точка боемски стил пета обични ЧЕВЛИ ВЛЕЧКИ САНДАЛИ КАРАКТЕРИСТИКИ : 1.Покажете ја вашата мода : Мекиот горен дел со ретро дизајн носи шик и современ стил во вашата облека. Тоа е стилски избор за секоја пригода, како што се дневни патувања, одмори, забави итн. 2.Главен во вашата гардероба : овие модерни и вкусни секси предмети одат добро со вашите омилени фустани, здолништа, фармерки и шорцеви. 3.Гумен Ѓон : Лесен, нелизгачки, одличен ѓон за апсорпција на удари, ве Тера да одите постабилно и да стоите со часови, без никаков напор или нерамнотежа. 4.Забелешка : Ознаката За Големина На чевлите Е Број На Кинеска Големина. Ви предлагаме да ја изберете соодветната големина според должината на стапалото. 5.As Различни Компјутери Ги Прикажуваат Боите Поинаку, Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Се Разликува од Горенаведените Слики.Специфики на предметот : Горен Материјал : Стп Ѓон Материјал : Риба Уста Пети Стил : Флип Апостолки Пета Висок Стил : Метод На Затворање На Клин : Чевли За Лизгање Висока Пета : 4см/1,6 "Висина На Платформата : 2см/0,8"Пакет : 1 Пар Чевли Сандали за Плажа За Жени Слајдови Чевли за Жени. Женски Сандали, Женски сандали. Црни Сандали Жени. Сандали За Жени. Женски Сандали Удобно. Црни Сандали. Црно.

Детални спецификации

Додатоци на производи