• Свеж
2-1 4 Влажни Дијамантски Јадро Вежба Битови за Сечење Бетон И Асфалт, Супер Плус Квалитет, 2-1 4 Дијаметар 17 Должина

2-1 4 Влажни Дијамантски Јадро Вежба Битови за Сечење Бетон И Асфалт, Супер Плус Квалитет, 2-1 4 Дијаметар 17 Должина

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

3-Пакет 2-1/4" Влажни Дијамантски Јадрени Дупчалки за Сечење Бетон и Асфалт, Супер Плус Квалитет, 2-1/4" Дијаметар x 17" Должина супер-плус квалитетни влажни дијамантски јадрени битови нуди најдобар животен век достапен на пазарот. Ласерски управувана. Сегмент висина 0.400". Должина : 17 "долго за производство на 13-1/2" длабоко јадро. 1-1/4-7 тема.

Детални спецификации

Додатоци на производи