• Свеж
Облечени Сандали За Жени Ниска Пета Женски Лето Дебела Пета Сатен Лак Тркалезна Глава Сандали Ма Амортизирање Жени Широк Ширина Роза Злато 40

Облечени Сандали За Жени Ниска Пета Женски Лето Дебела Пета Сатен Лак Тркалезна Глава Сандали Ма Амортизирање Жени Широк Ширина

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Опис : . Пол : Жени, Девојче. Горниот Материјал : Свила. Единствен Материјал : Гума. Сцени : Внатрешна И Надворешна, Мода, Слободно Време. Стил : Принцеза, Секојдневен, Елегантен. Стил На Пети : Кружен Прст. Висок Стил На Пета : Висока Пета. Тип На Затворање : Ремен За Тока. Чевли Пета Висока : 5см/1.97". Висина на платформата : 1см/0.40". Пакет : 1 Пар Женски Чевли. ЗАБЕЛЕШКА : Големината ќе биде помала поради конкавен дизајн ви предлагаме да ја изберете соодветната големина според должината на стапалото.Удобни сандали За Жени Со Големина 8 Женски Лак Сандали Женски Сандали Женски Слајд Сандали Светкави Животни Чекори Женски сандали Табела со Големина : . Големина : 37 САД : 6,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4,5 ЕУ : 36 ЈП : 23,5 см ЦН : 235 Должина На Стапалото : 23,5 см/9,3" Големина : 38 САД : 7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 37 ЈП : 24,0 см ЦН : 240 Должина На Стапалото : 24м/9,5" Големина : 39 САД : 7,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5,5 ЕУ : 38 ЈП : 24,5 см ЦН : 245 ДОЛЖИНА на СТАПАЛОТО : 24,5 СМ/9,7" ГОЛЕМИНА : 40 сад : 8 велика БРИТАНИЈА : 6 еу : 39 Јп : 25,0 см цн : 250 должина на Стапалото : 25 СМ/9,8" ГОЛЕМИНА : 41 сад : 8,5 велика БРИТАНИЈА : 6,5 еу : 40 јп : 25,5 см цн : 255 ДОЛЖИНА НА СТАПАЛОТО : 25,5 СМ/10" ГОЛЕМИНА : 42 сад : 9 велика британија : 7 еу : 41 јп : 26.0 СМ ЦН : 260 ДОЛЖИНА НА СТАПАЛОТО : 26см/10.2" погоден за одење На Отворено,забава,одмор,забава,работа,свадба и ДРУГИ ПРИЛИКИ,ЦВРСТА И СТИЛСКА боја. Корални сандали за Жени 2 Во Пета Жени Боемски Сандали Сандали За Медитација За Жени Тато Сандали За Жени Кожни Сандали Жени 43. Практичен Материјал, удобен и Мек, Го Намалува Стресот На Зглобовите, го зајакнува и Тонизира, го подобрува Држењето На Телото Сандали Потпетици За Жени Женски Танга Клин Сандали Жени Сандали Со Високи Потпетици Прстен Сандали За Жени Вар Сандали За Жени Со Големина 12. Обични Чевли, Чевли На Плажа, Чевли За Венчавки ,Чевли За Забави, Нелизгачки,Лесни, Лесно Се Носат За Дишење Полетување! Женски Сандали Широки Партиски Сандали За Жени Со Потпетици Женски Чевли Големина 9 Сандали Жени Крзнени Влечки Сандали Женски сандали 12. Совет Дизајн Стилски, Поглед, Личност, Имаме Повеќе Големини Дизајн На Боја За Вас И За Вашите Семејство Или Љубовник Или Пријатели Изберете Сандали За Жени Танга Со Ремен Женски Сјај Сандали Големина 11 Јасни Сандали Жени Големина 9 Леопард Чевли За Жени Сандали Сандали За Жени Обична Поддршка За Летен Лак. Услуга. Ако не сте задоволни со производот или имате какви било прашања или предлози, слободно контактирајте не, ние ќе одговориме и ќе го решиме вашиот проблем за прв пат!.

Детални спецификации

Додатоци на производи