• Свеж
Женски Светки Блузи За Резервоари Без Ракави Со Проѕирна Мрежа Прилагодлива Летна Камизола За Ремен За Рамо

Женски Светки Блузи За Резервоари Без Ракави Со Проѕирна Мрежа Прилагодлива Летна Камизола За Ремен За Рамо

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Женските врвови без ракави со светки се совпаѓаат со проѕирни мрежести шевови. Опис На Производот. Секојдневниот и елегантен дизајн на облека ги покажува вашите шармантни облини и елеганција. Многу погоден за лето. Едноставните и шармантни стилови на женска облека ќе ви дадат прекрасно лето. Атрибут На Производот. Материјал : Полиестер. Тип : Облека. Стил : Едноставен. Големина(см)tttttt tt Length : t51,5t Bust : t92t T Tswing Должина : t140. Mtt Length : t53tt Bust : t97tt Swing Должина : t145. L tt Length : t54. 5t Bust : t102tt Swing Должина : t150. XLtt Length : t56tt Bust : t109. 6t Swing Должина : t157.6. XXLt Length : t57. 5t Bust : t117. 2t Swing Должина : t165.2. XXXLt Length : t58, 5t Bust : t124, 8t Swing Должина : t172, 8. XXXXLtlengh : t60tt Bust : t124. 8t Swing Должина : t180.4. Големина (инч)tttttt tt Length : t20. 28 t Bust : t36. 22 t Swing Должина : t55. 12 . Mtt Length : t20. 87 t Bust : t38. 19 t Swing Должина : t57. 09 . Lt t Length : t21. 46 t Bust : t40. 16 t Swing Должина : t59. 06 . XLtt Length : t22. 05 t Bust : t43. 15 t Swing Должина : t62. 05 . XXLt Length : t22. 64 t Bust : t46. 14 t Swing Должина : t65. 04 . XXXLt Length : t23. 03 t Bust : t49. 13 t Swing Должина : t68. 03 . XXXXLt Length : t23. 62 t Bust : t49. 13 t Swing Должина : t71. 02 . Пакет : 1*Врвови. Топло Потсетување. 1. Ве молиме запомнете дека поради ефектите на осветлување, поставките за осветленост / контраст на мониторот / итн, ќе има некои мали разлики во бојата на сликите и вистинските ставки. Измерени со рака, можни се отстапувања од 1-2 см. 2. Ве молиме оставете ни порака ако имате какви било прашања. Ние ќе ви одговориме и ќе ви ја понудиме нашата најдобра услуга. Материјал - дами облеката без ракави е изработена од висококвалитетен полиестер, издржлива, удобна, дише и погодна за кожата, погодна за работа и секојдневно носење. Прилагодлив - костимот На Оваа дама има прилагодливи тенки ремени за рамо и сјајни светки на предната страна. Удобно за носење и добра еластичност. Дизајн на изглед-облеката е опремена со тенки ремени за рамо, V-вратот, лабавиот елек без ракави ќе ја покаже вашата шармантна фигура. Нека вашето тело е во состојба на целосна релаксација. Декорација на светки-сеопфатните светки создаваат метална текстура што го надополнува дизајнот на овој единствен производ. Има мек допир за заштита на кожата. Појавување облека-Оваа облека може да се совпадне со која било облека, а секојдневниот дизајн нема да биде застарен. Совршен со шорцеви, мини здолништа, фармерки или други тесни панталони итн.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Белела Женски Атлетски Патики Отворено Пешачење Подигање Не-лизга Работа Чизми Дише Спортски Чевли Пешачење Качување Маслинесто

Опис : Пол : Унисекс, Жени, Менструален Стил : Планинарски Чизми, Работни Чизми, Секојдневни Чевли, Тренер�

DEN 959.84