• Свеж
Женски Цветни Пресече Бутот Халтер Фустан Л

Женски Цветни Пресече Бутот Халтер Фустан Л

DEN 128.00

Од стока
Во магацинот

Едноставен, мек и удобен,погоден за повеќето форми на телото.Лубеница Розова Бохо Тропска Линија Женски Фустани Женска Облека Женски Фустани Големина И Вклопување(Инч)големина НА бистата На САД Должина На Половината 2 XS 33.1 22.8-44.1 54.3 4 НА 34.6 24.4-45.7 55.1 6 М 36,2 26-47,2 55,9 8/10 Л 38.6 28.3-49.6 56.7 12 ХЛ 40.9 30.7-52 57.5 ве Молиме внимателно проверете ги деталите за нашата големина пред да нарачате. Бохо Линија Фустан. Боја : Лубеница Розова. Деколте : Оглавник. Тип На Шема : Тропски. Детали : Сплит Бутот. Тип : Линија. Деколте : Оглавник. Должина На Ракавот : Без Ракави. Линија На Половината : Висок Струк. Облик На Полите : Пресек. Должина : Макси. Тип На Вклопување : Редовно Вклопување. Ткаенина : Не-Истегнување. Материјал : Полиестер. Состав : 5% Спандекс. Упатства за нега : машинско перење или професионално хемиско чистење. Шир : Не. Женски Бохо Халтер Без Грб Без Ракави Цветен Принт Макси Фустан Л (8/10). Женска Облека Женски Фустани Розова L_US големина (8/10). ПОВОД : Совршен За Секојдневниот живот, Забава,Состанок,Свадба,Шопинг,Плажа, Вокација. Тоа може да биде и роденденски подарок за вашата мајка,сопруга или пријателка.Погоден за пролет, лето. Пред нарачката, ве молиме внимателно прочитајте Ја Табелата Со Големини. Споредба На Големината НА САД : XS( 2), S(4), M(6), L(8/10), XL(12) *ПЛУС ГОЛЕМИНА : 0 XL(12), 1 XL(14), 2 XL(16), 3 XL(18), 4 XL(20), 5 XL(2126).

Детални спецификации

Додатоци на производи

КАИЧ Фустани За Жени Свадба Гостин Женски V Вратот Шпагети Ремен Без Ракави Обвивка Ручаше Завиткајте Коленото Должина Партија

Мини Чиста Мрежа Мрежа Долги Жени Гламурозен Сјаен Ракав Црни Шевови ВВратот Кратки Чипка Коктел Фуста�

DEN 574.08

Усмикси Женски Фустани Забава Матурска Лабава Замав Со Висок Струк Метален Ремен Халтер Мини Фустани Лето Цврст Квадратен Врат

4 јули додатоци / 4 јули декор / жени 4 јули кошула / американско знаме кошула жени / американско знаме кошу�

DEN 1.67

Женски Печатење Без Ракави Камиза Полите Лабава Плажа Фустан Самовила Фустан Излегување Фустан Хавајски Фустан Девојки Партија

※● Добредојдовте Во LWZWM Shop_€ продаваме блузи, фустан, панталони, чевли и многу повеќе во широк спектар н

DEN 2.33