• Свеж
Росариви Прекрасна Играчка За Фламинго На Надувување Пвц Фламинго Со Долги нозе На Надувување Играчка Цртан Филм Базен Играчка За Забава Играчка За Базен За Деца Ш

Росариви Прекрасна Играчка За Фламинго На Надувување Пвц Фламинго Со Долги нозе На Надувување Играчка Цртан Филм Базен Играчка

DEN 435.04

Од стока
Во магацинот

Опис. Оваа ставка е играчка за базен фламинго. Произведена со материјал, играчката е безбедна за играње на децата. Оваа форма дизајн пливање играчка може да направи многу забава! Одлична и креативна играчка што може да го направи времето за пливање позабавно и попривлечно за вашите деца. Карактеристики. - Боја : како што е прикажано. - Материјал : пвц. - Големина : Околу 55х52х52см. - Изработена од материјал, играчката за базен е безбедна за играње на децата. - Оваа играчка за дизајн на фламинго може да направи многу забава!. - Одлична и креативна играчка што може да го направи времето за пливање позабавно и попривлечно за децата. - Може да биде добар подарок за вашите деца и вашите пријатели кои поседуваат бебиња. - Прекрасната форма може да го привлече вниманието на бебињата и да им помогне да ја подобрат практичната способност и интелигенција.Вклучен пакет : 6 х едукативна играчка Направена од материјал, играчката за базен е безбедна за играње на децата. Оваа фламинго дизајн играчка може да направи многу забава!. Одлична и креативна играчка која може да го направи времето за пливање позабавно и попривлечно за децата. Може да биде добар подарок за вашите деца и вашите пријатели кои поседуваат бебиња. Прекрасната форма може да го привлече вниманието на бебето и да им помогне да ја подобрат практичната способност и интелигенција.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Гилисо Се Врати На Училиште Продажба Облека За Спиење За Жени Ноќница Пижами Женски Секојдневен Принт Обоен Блок Во Боја Полите

Женски Обичен Принт Во Боја Брава Полите Поставете Домашна Облека Секси Костим За Елек За Трегерикарак�

DEN 287.04