• Свеж
Машки Кошули со Долги Ракави истегнување на формално Деловно Копче Кошула Со Леопард Принт Кошула Ревер Фитинг Обична Памучна Кошула Црна М

Машки Кошули со Долги Ракави истегнување на формално Деловно Копче Кошула Со Леопард Принт Кошула Ревер Фитинг Обична Памучна

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Сезона : Пролет/Aut/Пролет. Пол : Мажи. Повод : Отворено,Секојдневно, Секојдневно. Материјал : мешавина Од Полиестерски памук. Должина на ракавот : Долг Ракав. Тип На Шема : Цврст. Стил : Мода,Секојдневен. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : Машка Кошула ОД 1 ПАРЧЕ. . . Големина : М Биста : 108см/42.52" Рамо : 47см/18.50" Ракав : 66см/25.98 "Должина : 76см/29.92". Големина : L Биста : 116cm/45.67 "Рамо : 49cm/19.29" Ракав : 67cm/26.38 "Должина : 77cm/30.31". Големина : XL Биста : 124cm/48.82 "Рамо : 51cm/20.08" Ракав : 68cm/26.77 "Должина : 78cm/30.71". Големина : XXL Биста : 134cm/52.76 "Рамо : 54cm/21.26" Ракав : 69cm/27.17 "Должина : 79cm/31.10". Машките кошули се направени со добра ткаенина, дише, лесна, мека, пријателска за кожата. Може да ги носите кошулите како кошули за облекување или како секојдневни кошули, сите до вашите personal допаѓања. Погоден во многу прилики, вклучувајќи бизнис, забави, патување на училиште или останување дома. Нашите кошули се дизајнирани да го издржат тестот на времето. Тие се погодни за машинско перење. Машки Кошули Со Копчиња Со Долги Ракави; Машка Обична Кошула Со Копчиња; Машка Лежерна Карирана Фланелна Кошула; Машки Памучни Ленени Кошули; Кошули За Одмор на Плажа.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Индустриите од ступел ме одведуваат до морски облици со желка графичка уметност црна врамена уметност wallидна уметност, дизајн

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

DEN 639.68