• Свеж
Најдобрите Злато Стерлинг Сребро Полиран & Дијамант-Намалување На Ѕвездата На Давид Со Менора Приврзок

Најдобрите Злато Стерлинг Сребро Полиран & Дијамант-Намалување На Ѕвездата На Давид Со Менора Приврзок

DEN 255.84

Од стока
Во магацинот

Ви ја носиме најшироката низа накит што ќе ве засади. Истражете ја најшироката колекција на стилски, трендовски, традиционален моден Накит за мажи и жени со одличен квалитет за да одговараат на секоја пригода. Карактеристики стилови за секоја пригода супериорен квалитет И стил Сребрено Јадро Сребрени Спецификации Материјал Примарна Чистота : 925 финиш : Полиран Должина : 24,99 mm Charm/Должина На Елементот : 19,63 mm Charm/Дебелина На Елементот : 2,52 mm Charm/Ширина На Елементот : 14,64 mmfeutaure : Примарен Цврст Материјал : Стерлинг сребрена ширина : 14,64 мм накит тип : приврзоци И Шармантен/Шарм Тип : Темегенда : Унисекстураност : Дијамант-Исечен Тип На Профил : отворена ширина на ' рбетот : 4,52 ммматеријал основно-боја : Должина На белата кора : 6,36 мм земја На потекло : Индија-шку : qltyg12220 Најдобрите Злато Стерлинг Сребро Полиран & дијамант - намалување на ѕвездата на давид со менора приврзок.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Кусима Градинарски Алат Калемење Машина За Сечење Растенија Ножици Овошно Дрво Грозје Лоза Калемење Расадник Гранка Алатка Расад

Карактеристики : Издржлив и преносливизработен е од висококвалитетен метал и лесно може да се носи.Допо

DEN 230.08