• Свеж
Лабава Течен Плисиран Фустан Обичен Замав Туника Фустан Обичен Коктел Фустани Лелеави Фустани За Жени Замав Обичен Фустан

Лабава Течен Плисиран Фустан Обичен Замав Туника Фустан Обичен Коктел Фустани Лелеави Фустани За Жени Замав Обичен Фустан

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

* Материјал : Полиестер и удобна ткаенина, без намалување или пилинг. * Два џебови на комбинезони и страни на ромперс . Жените ромпери со копчиња ремени. * Овој цврст комбинезон мек и опуштен, со растегливо чувство кое е совршено за сезоната на релаксација!. * Моден комбинезон, лесен за облекување или облекување, секојдневен лабав фитинг. Погоден за секојдневно носење ,дома,спиење, спорт, теретана, јога, вежбање, фитнес, секојдневно итн. Забелешка : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да ја поставите нарачката, вистинската големина на вас ќе направи да изгледате пошармантно. Содржина на пакетот : 1 х Комбинезон. Препознајте ја Нашата Продавница "ФСТЛ.Оод". Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не и ние ќе се потрудиме да ви помогнеме со нашите можности и ве молиме побарајте повеќе од нашите производи. Копчиња Ремени. Предни Џебови. Права Нога. Женски Комбинезони. Повик & Слободно Време.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женски Фустан Против Вратот Еднобојна Чипка Без Ракави Женска Секојдневна Улична Облека Одмор Дома Носете Пролет Лето Елегантни

Големина : S Биста : 95cm / 37.40" Baldric : 38cm / 14.96" Должина : 115cm / 45.28" Големина : M Биста : 100cm / 39.37" Baldric : 40cm / 15.75" Должин�

DEN 0.67