• Свеж
Р Концепти Предни Задни Сопирачки И Ротори Комплет

Р Концепти Предни Задни Сопирачки И Ротори Комплет

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Р1 Концепти Комплет За Сопирачки Серија обезбедуваат висококвалитетна моќ на запирање. Со нашата најсовремена технологија, не треба да избирате помеѓу перформансите и буџетот : сето тоа е таму во еден пакет. Роторите на сопирачките ќе траат подолго и ќе обезбедат безбедност на вашето возило за илјадници милји што доаѓаат. Сите Ротори на Сопирачките се дизајнирани за директно вклопување : не се потребни модификации. Се-во-Едно Комплетна Замена На Комплетот За Предни И Задни Сопирачки : R1 Концепти Комплет За Предни И Задни Сопирачки Од Серијата Јаглерод доаѓа со (4) ротори на сопирачките со високи перформанси и (8) влошки за сопирачките со перформанси. Оем Спецификации : Формулирани со спецификација На леано железо G3000/G11 H18, овие премиум ротори на сопирачките се дизајнирани да одговараат на спецификациите НА OEM за издржливост, сигурност и стабилност. Ненасочен Финиш-Секој ротор е подготвен со ненасочен финиш за да промовира побрз и порамномерен кревет на подлогата за сопирачките на дискот, заедно со потивки и помазни застанувања за подолготрајни, конзистентни перформанси на сопирањето. Ниска Прашина И Бучава : влошките за Сопирачките доаѓаат со шипки за да се елиминира бучавата. Ниска прашина, без азбест специјалната керамичка формулација обезбедува одлична отпорност на избледување. Врвен избор за замена на предните и задните влошки на сопирачките. Сигурен Квалитет : Произведен со повеќе легури за подобрена дисипација и перформанси на топлина. Мелница-избалансиран за правилна функција на роторот. Квалитет потврден за правилна металургија и правилна дебелина на плочката на сопирачките.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Девојки Палто Симпатична Надворешна Облека Мало Бебе Деца Девојки Зимски Ветроупорен Згуснат Јакна Палто Топла Надворешна Облека

Дете Бебе Деца Девојки Зимски Ветроупорен Згуснат Јакна Руно Палто Топла Надворешна Облека Големина : И

DEN 3.00