• Свеж
Национална Проверка 947BNDSW 4. 7. во. Проверка На Гости без Јаглерод-Зелена И Бела, По Книги

Национална Проверка 947BNDSW 4. 7. во. Проверка На Гости без Јаглерод-Зелена И Бела, По Книги

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Средношироки дводелни проверки за гости без јаглерод имаат копија од хартија и дупликат картонска копија. Дупликат картонска копија е создадена без потреба од вметнување на јаглерод. Карактеристикивотните Точки обезбедуваат брза и лесна испорака на храна до правилното динермени поттикнува да се поттикне продажбата на целосни никулци за сметки и линии за храна, пијалоци, вкупно, даночни и вкупни спецификации боја : Танзизирај : 4,2 х 7,25 инчи. - ШКУ : SSN4617 средношироки дводелни проверки за гости без јаглерод имаат копија од хартија и дупликат картонска копија. Дупликат картонска копија е создадена без потреба од вметнување на јаглерод. Карактеристики Стожерни Точки обезбедете брза и лесна испорака на храна до правилниот ресторан. Менито поттикнува да поттикне зголемување на продажбата на целото мени. Нумерирани никулци за прием и линии за храна, пијалоци, субтотал, данок и вкупно. Спецификации Боја : Тен. Големина : 4.2 х 7.25 во. - ШКУ : SSN4617.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Пијанпијанци Тоалетна Влакненца Другар Другар Ролери Куче Четка За Тепих Ролери Облека Пренослива Мачка Мултифункционална Алатка

Боја : црвена, црна, зелена3 Широк спектар на апликации : може мачки, кучиња, леб итн за неколку минути, пре

DEN 257.92