• Свеж
Инктастична Четири Години Одличен Подарок Мало Дете Момче Или Мало Девојче Маица

Инктастична Четири Години Одличен Подарок Мало Дете Момче Или Мало Девојче Маица

DEN 303.84

Од стока
Во магацинот

Четири години на страшни! Кул порака во стилот на стрип за прекрасниот 4-ти роденден на четиригодишното дете. Inktastic Четири Години Прекрасно Дете Краток Ракав Маица Унисекс Фудбал Црно-Бело 5/6 T. маиците со Цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Печатени ВО САД. четврти роденден 4 ти суперхерој стрип четири подарок дете предучилишна детска облека облека.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Без ракави врвови за жени резервоарот на врвовите на резервоарот жени обични екипаж без ракави лабаво вклопување на резервоарот

Полиестерско влакно, изработено од висококвалитетна ткаенина, лесна мека и удобна Ако сте заинтересира

DEN 1.33