• Свеж
Глонме Дами Вечерна Тоалета Макси Фустани Со Кратки Ракави Еднобојна Долга Облека Празничен Секојдневен Кафтан Надвор Од Рамото Жолта С

Глонме Дами Вечерна Тоалета Макси Фустани Со Кратки Ракави Еднобојна Долга Облека Празничен Секојдневен Кафтан Надвор Од Рамото

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Макси Фустан, Секојдневни Долги Фустани, Летен Вечерен Фустан, Фустани За Забави Тип На Шема : Цврста Боја, Шлиц : Бела, Портокалова, Светло Розова, Црна, Црвена, Жолта, Кралска Сина, Светло Зелена, Светло Сина, Кајсија, Виолетова, Розова Црвена (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 65% Памук, 35% Полиестернеклин : Должина На Фустанот Надвор Од Рамената : Долги Должини Должина На Ракавот : Кратки Ракави Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1. Ткаенина : 65% памук, 35% Полиестер, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Овие Фустани се Направени Од Полиестерски Ткаенини. Ласкање На Повеќето Типови На Тело. 2. Дизајн : Пресечен Долг Фустан. Дизајнот надвор Од Рамото И Пресечениот Раб Ве Прави Да Изгледате Привлечно во Толпата. Класичен Сарафан За Гардероба.3. Карактеристика : Вечерни Фустани, Фустан Со Кратки Ракави, Долг Макси Фустан, Фустан Надвор Од Рамо, Трендовски И Елегантен4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување Со Високи Потпетици, Сандали, Мини Чанти Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 х Женски Вечерен Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Вечерен Фустан, Макси Фустан, Летни Фустани, Вечерна Тоалета, Празничен Фустан За Забава, Долг Фустан. Материјал-65%Памук, 35%Полиестер. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Оф Рамо Макси Фустан, Краток Ракав Долг Фустан, Вечер Фустан, Пресечен Фустан, Трендовски и Елегантен. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Го Прави Овој Фустан Совршен За Работа, Секојдневен, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Макси Фустан со Потпетици или Сандали За Фантастичен Изглед Во Лето, ќе Ви се допадне.Можете Исто Така Да Ја Облечете Со Кратка Тексас Јакна или Кардиган, Во Пар Со Чизми Во Fall и Пролет.

Детални спецификации

Додатоци на производи