• Свеж
Женски Здолништа Бел Фустан Прекрасна Слатка Девојка Јапонски Стил Чипка Фустан Лето Бело Здолниште, Бело

Женски Здолништа Бел Фустан Прекрасна Слатка Девојка Јапонски Стил Чипка Фустан Лето Бело Здолниште, Бело

DEN 1248.00

Од стока
Во магацинот

Бел Фустан Прекрасна Слатка Девојка Јапонски Стил Чипка Фустан Лето Бело Здолниште1.Чипка на градите е убава како градина.2.Ти си како мало девојче кое штотуку излегува од градината.3. Прекрасна чипка здолниште 4. Материјалите се меки и удобни за носење. 5.Едноставна И убава Сезона на чувство : Лето : Женски Повод : Дневен,Секојдневен,формален материјал : Полиестер,Тип на шема На чипка : Цврст Стил : Секојдневен,Ол,формален должина на ракавот : јака за ракави на лактот : Фустанс Одговара : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Компјутерска Облека : с биста : 88см/34.65" Должина : 79см/31.10" рамо : 37см/14.57" . Големина : М Биста : 92см/36.22 "Должина : 80см/31.50 " Рамо : 38см/14.96" . Големина : L Биста : 96cm/37.80 "Должина : 81cm/31.89 " Рамо : 39cm/15.35" . Големина : XL Биста : 100cm/39.37 "Должина : 82cm/32.28 " Рамо : 40cm/15.75" Женски Здолништа Бел Фустан Прекрасна Слатка Девојка Јапонски Стил Чипка Фустан Лето Бело Здолниште, Бело. Ако имате какви било прашања во врска со нарачката. Ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ги решиме сите ваши проблеми. Здолништа за жени трендовски. Секојдневен стил, може совршено да го истакне телото, ефектот на горниот дел од телото е добар, тенкото тело. Моден дизајн, не е лесен за застарување, погоден за различни прилики за забави.

Детални спецификации

Додатоци на производи