• Свеж
Женски Најк Морнарица Чикаго Мечки Родниот Град Колекција Маица

Женски Најк Морнарица Чикаго Мечки Родниот Град Колекција Маица

DEN 111.84

Од стока
Во магацинот

Гордо прикажете ја вашата Чикаго Мечка лојалност со Оваа Маица За Колекција На Родниот Град Од Најк. Оваа стилска маичка се одликува со еден од карактеристичните детали преку предната страна, истакнувајќи што го прави да се биде лојален обожавател толку посебен. Дизајнирана со ултра мек материјал, оваа кошула ве одржува удобно додека навивате За Мечките Од Чикаго. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Материјал : 100% Памук. Увезени. Машинско перење, сува сува ниска. Вратот на екипажот. Краток ракав. Официјално лиценциран. Бренд : Најк. Графика за печатење на екранот.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Колекцијата Ступел Домашен Декор Празник Рустикален Бел Штица Изглед Свежи Исечени Дрвја Црвен Пикап Божиќна Фарма Ѕид Плакета

Исклучителен додаток на вашиот декор на фарма, Колекцијата За Домашен Декор "Ступел" Рустикален Изглед �

DEN 1199.84