• Свеж
Cihbxyly Clearent Блуза За Жени Со Долги Ракави, Женски Врвови Обични Летни Врвови Со Долги Ракави Маици За Печатење Трендовски Маици Со Копчиња За Вратот Блузи Со Туника # ?

Cihbxyly Clearent Блуза За Жени Со Долги Ракави, Женски Врвови Обични Летни Врвови Со Долги Ракави Маици За Печатење Трендовски

DEN 447.84

Од стока
Во магацинот

——————- Добредојдовте во Продавницата за облека на брендот "Xihbxyly" - - - - - - - - Можете да најдете какви било женски модни стилови што ги сакате,тие се ефтини и поквалитетни вашиот дизајн концепт е едноставен, удобен и модерен .Овој фустан го направивме СО ТКАЕНИНА СО ВРВЕН КВАЛИТЕТ, тој е многу мек и удобен за носење, згора на тоа,материјалот е лесен и дише и се растегнува,нема да се СОБИРА и НАТРУПУВА дури и по многу пати миење, Одлично за носење цел ден .Сонуваме да ви помогнеме да станете модна кралица .Како да бидете сигурни дека вистинската големина?Внимателно прочитајте ја табелата со големини, Приоритет треба да се даде на големината на градите и рамената,проверете дали тоа може да ви одговара.Ако не сте сигурни,ве Молиме погледнете ги податоците за облеката што сте ја купиле претходно.Повикување на детални податоци наместо едноставни С, М,Л, Ако се двоумите помеѓу две големини, Изберете ја поголемата.(Освен ако не сте многу слаби) Ако ги следите овие чекори за да го направите вистинскиот избор,ќе добиете убав фустан.П : кога вашата нарачка ќе биде испратена ?О : вашите нарачки ќе бидат дадени за 1-2 работни дена откако ќе купите .П : Кога ќе пристигне вашата стока?О : стоката испорачана од продавачот обично пристигнува за 7-9 дена .Стоката што ја испорачува обично пристигнува за 2-3 денаако не сте задоволни од услугата ?Контактирајте со нас пред да напишете негативен преглед . Ние се обидуваме да им помогнеме на сите наши клиенти. Можеби сте сигурни дека ќе се обидеме да дадеме се од себе за ваше задоволство. Повод : Погоден За Работа, Канцеларија, Датум, Училиште, Собир, Одмор, Одмор, На Отворено, Секојдневно, Надвор, Секојдневно Носење. Овие Основни Врвови Можете да ги Спарите Под Јакна, Со Фармерки, Хеланки или Здолниште Во Пролет, Лето, Fall и Зима На Отворено, Спорт, Одмори, Родендени, Забави, Бејзбол Игри и Други Прилики, тоа е добар избор со соодветни патики, спортски панталони, капи. Можете да го носите на бејзбол игра на вашето дете, и мора да бидете најсветлата мајка. сонце кошула жени дами долги ракави сонце кошули цврсти кошули со долги ракави за жени сонце кошула со долги ракави женски кошула со долги ракави кошула за сонце женски кошули за голф женски кошули за сонце женска кошула за голф женска кошула за голф вар зелена кошула со долги ракави женски кошули со вар зелена кошула со долги ракави кошули жените зелена v вратот кошула. Симпатична Дуксерка За Жени Тинејџерки Девојки Животински Косплеј Дуксери Аниме Качулка Каваи Џемпер Дуксери За Тинејџерки Печатени Слатки Дуксери Со Качулка Помлади Спортски Горна Облека Пуловери Со Долги Ракави Врвови Женски врвни Слатки Дуксери Долги ракав Сплис Блузи Цртан Филм Тинејџери Девојки Повик Пуловер Дуксер Блузи Симпатична Дуксер За Жени Тинејџерки Девојки. ?●Прилика}оваа кошула за блузи за жени е многу погодна за секоја пригода, особено за состаноци, шопинг, работа, училиште, плажа, одмор за одмор, патувања, забави, концерт, спорт, кафуле, теретана итн. Совршен подарок за Денот На Мајката, Роденден, Карневал, Годишнина, Дипломирање, Денот на Вљубените, Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, Божиќ, Нова година итн. Овие смешни врвови се погодни за давање на вашиот љубовник или женски пријатели наоколу, навистина ќе им се допаднат. Обичните женски резервоари се направени со лесен и мек материјал што прави да се чувствувате добро за меката кожа.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Машки Печатени кошули руиматаи Летни Кратки Ракави Комплет Хавајски Кошули За Мажи Маици На Плажа Блузи За Мажи Обичен Превртување

Мажи Обични Превртување Копче Превртување Цветни Печати Краток Ракав Плажа Блуза И Панталони Set Features : 1.

DEN 1.33

Обични Копчиња Женски Врвови Цврсти ленени Ракави Блуза Памучна Долга Кошула Надолу женска Блуза Симпатична Маица Со Долги Ракави

Обични Копчиња Женски Блузи Со Цврсти ленени Ракави Памучна Долга Кошула Надолу Женска Блуза Симпатичн

DEN 223.36