• Свеж
Машка Нова Er Аугуста Грин Бостон Селтикс Скрипта 59 ПЕДЕСЕТ Вградена Капа

Машка Нова Er Аугуста Грин Бостон Селтикс Скрипта 59 ПЕДЕСЕТ Вградена Капа

DEN 271.84

Од стока
Во магацинот

Совршете ја вашата облека за денот на играта Во Бостон Селтикс со подигање НА ОВА Сценарио 59 ПЕДЕСЕТ капа од Новата Er. Го содржи името на тимот преку фронтот во рачно напишан тип фонт, што му дава единствен изглед. Вее бидете сигурни дека ќе уживате во структурираното чувство на оваа вградена капа додека ги бодрите Бостон Селтикс за победа. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Висока Круна. Структурирано вклопување. Официјално лиценциран. Везена графика со подигнати детали. Избришете ја со влажна крпа. Бренд : Нова Er. Наместен. Шест панели со дупчиња. Увезени. Рамна сметка со можност за закривување. Материјал : 100% Полиестер.

Детални спецификации

Додатоци на производи