• Свеж
Графички Отпечатоци Со кратки Ракави Блуза Работна Облека Мода В-Вратот Врвови За Жени Зелена XL

Графички Отпечатоци Со кратки Ракави Блуза Работна Облека Мода В-Вратот Врвови За Жени Зелена XL

DEN 255.84

Од стока
Во магацинот

Овој Моден Краток Ракав. ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер-Стил На Облека : Блуза. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : краток ракав-тип на Јака : V-Шема На Вратот : Графички Отпечатоци. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 1 Кошули Големина : С САД : 4 Биста : 100см/39,37" Рамо : 44см/17,32" Ракав : 20см/7,87" Ширина На Ракавот : 42см/16,54" Должина : 68см/26,77" Големина : М САД : 6 БИСТА : 108см/42,52" Рамо : 46см/18,11" ракав : 21см/8.27" ШИРИНА НА РАКАВОТ : 44см/17.32" должина : 70см/27.56" големина : Л Ус : 8 биста : 116см/45.67" рамо : 48см/18.90" ракав : 22см/8.66" ШИРИНА НА РАКАВОТ : 46см/18.11" должина : 72см/28.35" големина : xl нас : 10 Биста : 124cm/48.82" рамо : 50cm/19.69" ракав : 23cm/9.06" ширина на ракавот : 48cm/18.90" должина : 74cm/29.13" големина : 2xl сад : 12 биста : 132cm/51.97" рамо : 52cm/20.47" ракав : 24cm/9.45" ширина на ракавот : 50см/19.69" должина : 76см/29.92" големина : 3хл сад : 14 биста : 140см/55.12" рамо : 54см/21.26" ракав : 25см/9.84" ширина на ракавот : 52СМ/20.47" должина : 78см/30.71" големина : 4хл сад : 16 биста : 148см/58.27" рамо : 56см/22.05" ракав : 27см/10.63" ширина на ракавот : 54см/21.26" Должина : 80см/31.50" големина : 5хл сад : 18 биста : 156СМ/61.42" рамо : 58см/22.83" Ракав : 29см/11.42" ширина на ракавот : 56см/22.05" Должина : 82см/32.28" тоа е супер меки летни врвови, удобна И Пријателска За кожата Ткаенина. обични женски врвови; дами блузи и блузи лето. Женските Врвови Одлично Носат Со Хеланки, Фармерки, Чизми, Шорцеви или Видови Панталони. Повод : Запознавање, Забава, Вечер, Патување, Канцеларија, Вокација, Породилна Кошула. дами блузи и блузи; женски блузи и блузи.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Плус Големина Женски Кошули Сини Женски Секојдневен Градиент Печатени Врвни Тркалезни Џебови За Ракави За Капење На Вратот Лабава

Пол : Женска Прилика : Дневен, Секојдневен Тип На Шема : стил на печатење : Лежерна должина на Ракавот : Дол

DEN 0.33

Женски Блузи Женски Летни Врвови Секојдневен Моден Краток Ракав V Вратот Маица Преголем Американски Знаме Печатење Врвот Страна

Женски Летни Врвови Секојдневен Моден Краток Ракав V Маица За Вратот Преголем Печатење На Американско З

DEN 287.84

Женски Врвови Женски Пролет И Лето Мода Денот На Независноста Печатење Маица Лабава Повик Екипажот Полите Копче Украсени Краток

Женски Пролет И Лето Мода Денот На Независноста Печати Маица Лабава Повик Копчето Екипажот Полите Укра�

DEN 287.84