• Свеж
зувимк Женски Плус Големина Фустан,Женски Плус Големина Бохо Цветни V Вратот Краток Ракав Линија Долг Фустан Портокал, 3XL

зувимк Женски Плус Големина Фустан,Женски Плус Големина Бохо Цветни V Вратот Краток Ракав Линија Долг Фустан Портокал, 3XL

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Женски Летен Секојдневен Принт Без Ракави V Врат Макси Лабав Фустан Бохо Плажа Долг Сарафан со 3x Плус Големина Замав Фустан-Рачно перење и перење Во Машина, Суво Чистење. Пол : Жени. Јака : v вратот. Обрасци : Печатени. Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Фустан Мек Материјал : 87% Полиестер + 13% Спандекс, плус големини достапни со растегливо удобно вклопување. Повлечете го затворањето. Карактеристики : Џебови, краток ракав, плус големина замав фустан, плус летен фустан, удобен секојдневен стил, плисиран појас. Соодветни Прилики : Дома, Канцеларија, Забава, Клуб, Училиште, Секојдневна, плажа итн. За Пролет, Лето За Дами. Совети за натпревар : Спарете го фустанот со кошула од женска плус големина со капа на плажа, ѓердан, хеланки, сандали.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Росарива Креативна Налепница За Ѕид Отстранлива Убава 3д Лажна Сценографија На Прозорци Налепница За Ѕидна Налепница За Уметност

Опис дали сеуште користите крути и досадни ѕидни налепници, кои не изгледаат убаво и кревко? Дали сеуште

DEN 0.33

солакол Сите Јога Панталони Секси Јога Панталони За Жени Јога Панталони Жени Жени Истегнување Јога Хеланки Фитнес Трчање Теретана

Големина : С Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 6680см / 25.9831.50" Колк : 76см / 29.92" Должи

DEN 590.24

Женски Полка Точки Мрежа Квадратен Врат линија Долг Ракав Епископ Ракав Шифон Фустан Швајцарски Точки Мини Фустан За Жени Елегантен

Може да има малку разлика во бојата помеѓу вистинскиот производ и сликите на моделот поради различен ко

DEN 431.84