• Свеж
Изолирана Торба За Ручек Отпорна На Истекување Ручек Бо Оксфорд Платнена Торбичка За Ручек За Жени Деца

Изолирана Торба За Ручек Отпорна На Истекување Ручек Бо Оксфорд Платнена Торбичка За Ручек За Жени Деца

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Карактеристики : *Сосема нов и квалитетен.*Обложени со алуминиумска фолија, зачувување на топлина и свежина, заклучување во исхраната, водоотпорен и анти-фаулирање, лесен за чистење, само избришете чист.*Непречено отворање и затворање, лесен за носење на работа.* Удобен за носење, густ и не тесен .* Персонализиран џеб за предно лизгање за практично складирање на ткива, мобилен телефон и многу повеќе .Спецификации : Име На Производ : Изолиран Материјал За Торба за Ручек : катјонска Оксфордска ткаенина, задебелена алуминиумска фолија : Како што Е Прикажано : 17*22*14смквантитет : 1капакет Вклучува : 1* Изолирана Торба за Ручек.Забелешка : ве Молиме проверете ја големината пред да ја нарачате ставката.Други додатоци демо на сликата не е вклучена.Ве молиме погледнете го мерењето. Малата грешка во мерењето е дозволена во нормален опсег.Може да има мала разлика во бојата поради мониторот, камерата или други фактори, ве молиме погледнете ја физичката ставка. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Сосема нов и квалитетен. Добра функција и сигурна за употреба. Ние ЌЕ го испратиме ПОБРЗО, кога ќе ја поставите нарачката. Ние обезбедуваме совршена услуга за клиенти, можете да купите со доверба. Доколку имате какви било прашања во врска со нашите производи, можете слободно да не контактирате.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Зекке Женски Каприс Панталони Памук Лен Еднобојни Еластични Половини Панталони Со Џебни Дами Дневни Панталони За Вежбање Трчање

***** Добредојдовте во мојата продавница,ви посакувам среќен шопинг * * * * * Големина : 4 XГолеми САД : 16 ВЕЛИК�

DEN 0.33

3500мл Алатка За Прскање Со Воздушен Бункер Алатка За Текстура На Боја Распрскувач За Сликање На Гипс Картон Со Млазници Распрскувач

Тип на моќност : Прирачник : Домашна Дииколор : Сребрен Материјал : нерѓосувачки челик + пластика големин�

DEN 287.84