• Свеж
Mlqidk Екипажот Вратот Маици Жени Долги Ракави Боја Блок Блузи Crewneck Маици Пуловер Туника Кошули Блузи Пинк XXXXL

Mlqidk Екипажот Вратот Маици Жени Долги Ракави Боја Блок Блузи Crewneck Маици Пуловер Туника Кошули Блузи Пинк XXXXL

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Големина : S Биста : 100cm/39.37" Рамо : 44cm/17.32" Ракав : 60cm/23.62" Должина : 69cm/27.17"Големина : M Биста : 106cm/41.73" Рамо : 45cm/17.72" Ракав : 61cm/24.02" Должина : 70cm/27.56"Големина : L Биста : 112см/44.09" рамо : 46см/18.11" ракав : 62см/24.41" должина : 71см/27.95"големина : xl биста : 120см/47.24" рамо : 47.5 см/18.70" ракав : 63см/24.80" должина : 72см/28.35"големина : xxl биста : 128см/50.39" рамо : 49см/19.29" ракав : 64см/25.20" должина : 73см/28.74"големина : хххл Биста : 136см/53.54" рамо : 50.5 см/19.88" ракав : 65см/25.59" должина : 74см/29.13"големина : Ххххл биста : 146см/57,48" рамо : 52,5 см/20,67" ракав : 66см/25,98" должина : 75,5 см/29,72"Големина : Хххххл биста : 156см/61,42" рамо : 54,5 см/21,46" ракав : 67см/26,38" должина : 77см/30.31"ве молиме проверете ја табелата со големини пред нарачката. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Сезона : сите сезони вклопуваат : средна големина : Редовно што добивате : 1 женски топокации : Секојдневно носење, запознавање, спорт, училиште, работа, улично носење итн. Лесен за носење со чизми, фармерки, хеланки за стилски изглед.Лесен материјал, супер мек, ќе ве одржува стилски цел ден, но ќе ве одржува ладни.Совршено оди со вашите омилени фармерки, панталони итн. Нега : Рачно перење/машинско перење на ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување, закачете се да се исуши.Пол : Женска Пригода : Секојдневенкарактеристики : Секојдневниот стил го покажува вашиот уникатен шарм : Секојдневниот стил го покажува вашиот уникатен шарм и енергија, додавајќи елеганција и стил. Мека и удобна, ќе се заљубите во неа кога ќе ја примите.Ве молиме имајте предвид дека деталите за големината варираат помеѓу боите. Ве молиме проверете го описот на производот за повеќе информации за големината.Материјал : Полиестерско Перење : Рачно перење во ладна вода, висат Или линиски сув Дизајн-Секојдневна маица за вратот на екипажот, Долг ракав, трендовски и елегантен. Совршено носење со фармерки или хеланки во пролет, лето, fall или зима. Повод-Погоден За секојдневен секојдневен изглед и сите прилики особено за канцеларија, забави, клубови и состаноци. Ќе добиете многу комплименти кога ќе ја носите оваа кошула. Перење : Се препорачува Лесно чистење, машинско или рачно перење во ладна вода, не избелувајте и суво чистете. Нема намалување или избледување по миењето. Кошули со долги ракави за жени,блузи Со Долги ракави за жени,маици Со Долги ракави за жени,женски врвови Со Долг ракав,женски врвови Со Долги ракави,женски врвови Со Долги ракави и блузи,цветни врвови за жени,женски врвови, врвови со плус големина за жени. пуловери џемпер за жени, жени секојдневен џемпер пуловер, женски удобни дуксери, женски лесни дуксери, дуксери за денот на благодарноста, женски дуксери, женски удобни дуксери.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Кошули За Враќање За Жени Кошула Со Кратки Ракави Женски Летни Модни Врвови Класичен-Одговара Секојдневен Основен Врат На Екипажот

☞ Почитуван Клиент,Добредојдовте Во Продавницата ХАПИМО (◕ ᴗ ◕ ✿)❀ ☜ ❀ ❀ ❀ Колку повеќе купувате, то�

DEN 303.84