• Свеж
Јувул Женски Обични Панталони И Каприс Лето Секојдневен Еластичен Струк Капри За Жени Цветни Печатени Исечени Панталони За Жени

Јувул Женски Обични Панталони И Каприс Лето Секојдневен Еластичен Струк Капри За Жени Цветни Печатени Исечени Панталони За Жени

DEN 431.68

Од стока
Во магацинот

Карактеристики : 1. Изработен е од висококвалитетни материјали, мек удобен, погоден за секојдневно носење.2. Модниот Моден дизајн ве прави попривлечни и поубави3. Мека, дише ткаенина обезбедува исклучителна удобност издржливост.4.Повод : Секојдневен, Роденден,Запознавање,Забава, за работа, домашен Одмор и многу повеќе.Одговараат За Целата Сезона.5. Содржина на пакетот : 1 х Женски Панталонисезона : Цела Сезона.Пол : Жени, Девојки Прилика : Мода,Дневен Стил : Секојдневен и лабав : Одговара на големината Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија : овие прави панталони се изработени од висококвалитетна ткаенина, која е лесна, дише, мека и удобна. Погоден за носење во пролет и лето, што ви овозможува да уживате во природно освежување и удобност. Дизајн : уникатниот еластичен дизајн на половината на панталоните се прилагодува на различни големини на половината и одговара на кривата на половината, што го олеснува облекувањето и соблекувањето додека обезбедува удобно искуство при носење. Трендовски Летни панталони за жени. Директно сечење, витко вклопување, исечени панталони дизајн на должина, откривање на глуждовите, модерен и разноврсен, може да се совпаднат со разни чевли за да се покаже моден стил. Прилики : овие удобни секојдневни панталони за цртање постелнина со висок струк се совршен избор за работа, канцеларија, состанок, домашна облека, одмор, плажа, одмор, забава, на отворено, секојдневно излегување, секојдневно носење и какви било други прилики во пролет, лето, fall и зима, удобни секојдневни панталони за сите сезони. Задолжително во вашата гардероба, може да се носи со повеќе изгледи, за да ја покажете вашата личност и вкус. Ве одржува стилски во текот на целиот ден. Натпревар : овие секојдневни летни панталони за жени лесно се совпаѓаат и со рамни и со потпетици. Носете со вашите омилени летни врвови, совршени за јога за одмор на плажа, пилатес и секојдневно носење, одлични за жешки летни денови и погодни за носење во студената сезона. Дами лен дневна панталони е погодна за бохо лен маици, туника блузи и блузи, натпревар со стилски кожни сандали да биде стилски изглед. Машина или рачно перење со ладна вода, закачете или исушете ја линијата, без белило, без суво чистење.

Детални спецификации

Додатоци на производи