• Свеж
Агли Компанија Затворен Круг Апстрактен Портокал Современа Област Килими, 6 ' Круг

Агли Компанија Затворен Круг Апстрактен Портокал Современа Област Килими, 6 ' Круг

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Нашите супер-Меки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена брзина, што ги прави помеки, свилени и потрајни од која било друга ткаенина од килим. Овие премиум сопствени килими се чувствуваат одлично под нозете и додаваат живописен допир на секој простор. Со нивната висококвалитетна конструкција, можете да уживате во овие килими во годините што доаѓаат. Ахгли Мешавина-Супер-Мек Облак Фланелен Материјал. Моќта Се Наѕираше; Висина На Купот : 0,35 инчи. Отпорен На Дамки; Отпорен На Избледување; Без Пролевање. Пријателски За деца и Миленичиња. Пријателски За Миленичиња И Деца. Достапно во повеќе Големини и Форми.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женска Туника Со Долги Ракави Дуксери Со Тркалезен Врат Пуловери Трендовски Дуксери Со Еднобојни Дуксери За Жени Лабаво Вклопување,

Сезона : Зима / Winter И Зима Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Ракавот : Долг Рак

DEN 331.04

4 јули Машка Хавајска Кошула Сад Национално Знаме Графичка Кошула Јака 3д Принт Со Кратки Ракави 3д Принт Облека За ОБЛЕКА Основна

● Што има во пакетот q 1x Кошули ●Ткаенина Погодна За кожата} Овие хавајски кошули за мажи се лесна и мека

DEN 303.84