• Свеж
- Лав Слим За Случајот Samsung Galaxy S, Случајот Со Паричникот На Galaxy s Со Џебови Од Кожна Картичка За Вртење На Грбот, Победи

- Лав Слим За Случајот Samsung Galaxy S, Случајот Со Паричникот На Galaxy s Со Џебови Од Кожна Картичка За Вртење На Грбот,

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Витката Футрола К-Лав е стилска заштитна кутија за паричник со удобни џебови за картички од стп кожа на задниот капак. Овој случај обезбедува оптимална заштита За Вашиот Samsung Galaxy S22, додека овозможува брз и лесен пристап до вашите основни картички и готовина. Елегантниот и тенок дизајн на куќиштето го олеснува носењето во џеб или чанта, без додавање на големо на вашиот телефон. Со Витката Кутија К-Лав, можете да го заштитите вашиот уред и да ги држите вашите важни картички и готовина при рака. Изработен Од Издржлив ТПУ Отпорен на Удари и СТП Кожа Со Врвен Квалитет, Специјално Дизајнирана Кутија За Паричник За Samsung Galaxy S22. Оваа Задна Футрола За Филп Е Различна од Другите, Нивните Картички Ќе Го Притиснат Екранот Додека Нашите Нема, а Работ на Куќиштето е Дизајниран Антискид, Целосно Заштитете го вашиот телефон. 5 Слотови За Картички Ви Помагаат Да Ја Зачувате Возачката Дозвола или Кредитната Картичка И малку готовина, Двете Силни Магнетни Брави Остануваат Затворени За Да Ги Одржат Вашите Работи Безбедни, Погодни за Секојдневна Употреба и Службено Патување. Случајот Со Паричникот Има Исклучителен Пристап До Сите Копчиња,Камера, Звучник и Конектор. Случајот ТПУ е цврсто залепен за паричникот, не може да се отстрани, не мора да се грижите дали ќе падне.

Детални спецификации

Додатоци на производи

95% Чист Додаток На Кислород, Пренослив Канистер Со Чист Кислород, Ја Зголемува Издржливоста, Закрепнувањето, Менталната Острина

ЧИСТО, ПРИРОДНО И БЕЗБЕДНО : ЗА разлика од стимулансите и енергетските пијалоци, кои содржат кофеин и ше�

DEN 655.84