• Свеж
Гвонг Божиќ Бонбони Подароци Пакување Хартија Кеси Партија Корист Носителот Контејнери

Гвонг Божиќ Бонбони Подароци Пакување Хартија Кеси Партија Корист Носителот Контејнери

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

спецификации : . дизајнот На Божиќниот приврзок е прекрасен и убав. овој Чорап за Порибување е совршен божиќен украс, кој е многу погоден за дома, канцеларија, продавница. постојат 6 типа на ознаки, и секој тип има 4 парчиња. т . наслов Име : Бонбони Кутија. материјал : Хартија. tquanty : 24. карактеристики : Мал Сад За Подароци, Издржливи, Божиќни Украси. Дијаметар на цтикер : 3см/1.18 " (Прибл.). t Size : 12cm x 7.5 cm x 23cm/4.72 "x 2.95" x 9.06 " (Прибл.). т . тноти : . поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметите може да биде малку поинаква од сликите. ве молиме дозволете мала разлика во димензијата поради различно рачно мерење. т . пакетот Вклучува : . Т24 х Бонбони Кутии. т24 х Налепници. Ве молиме контактирајте не за подобро решавање на сите проблеми пред да оставите неутрални или негативни повратни информации. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со услуги на клиентите. Дизајнот На Божиќниот приврзок е прекрасен и убав. Овој Чорап за Порибување е совршен божиќен украс, кој е многу погоден за дома, канцеларија, продавница. Постојат 6 типа на ознаки, и секој тип има 4 парчиња. Бонбони Кутија. Мал Подарок Контејнер, Издржлив, Божиќни Орнаменти.

Детални спецификации

Додатоци на производи