• Свеж
Машка Антигва Овесна Каша Сент Луис Блуз Фортун Фул-Поштенска Јакна

Машка Антигва Овесна Каша Сент Луис Блуз Фортун Фул-Поштенска Јакна

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Оваа Јакна Со Целосен Патент За Богатство Од Антигва ве одржува топло додека навивате За Блузот Сент Луис. Одликувајќи се со два странични џебови за лизгање и џеб за градите со патент, ќе го имате само местото за сите ваши потреби. Комплетно со извезена графика На Сент Луис Блуз, тоа е совршен додаток на вашата растечка тимска колекција. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Официјално лиценциран. Машинско перење. Долг ракав. Полн Патент. Џеб на градите со патент. Увезени. Материјал : 100% Полиестер. Два странични џебови за лизгање. Обоена за совпаѓање покривка и врзување на јаката, манжетните и долниот раб. Целосно затворање со патент. Везена графика. Јакна со средна тежина погодна за умерени температури. Бренд : Антигва.

Детални спецификации

Додатоци на производи