• Свеж
Кисор Акрилни Тркалезни Монистра СО Дупка САМОСТОЈНО Креативен Автомобил Приврзок Нараквица Ѓердан Додатоци За Деца, Р#Црвено

Кисор Акрилни Тркалезни Монистра СО Дупка САМОСТОЈНО Креативен Автомобил Приврзок Нараквица Ѓердан Додатоци За Деца, РЦрвено

DEN 160.00

Од стока
Во магацинот

Описи : . Оваа Мониста е прекрасна за сите видови прекрасно изработка на накит,самостојни ракотворби, синџир на клучеви, нараквици за пријателство, ѓердани, глуждови, синџири за половината, синџири за очни каприлиси, прстени, може да се користат како подарок за семејството и пријателите. Спецификација : . Големина : 10мм со дупка од 2мм околу 30 парчиња. Облик на монистра : Акрилни монистра со дупка. Употреба : Самостојни ѓердани, нараквици, обетки, занаети и друго изработка на накит. Видови : 6 видови(Виолетова, Сина, Светло зелена, Снежен Заб, Бургундска, Случајни Мешани Бои). Забелешка : . Поради лесниот и фото техничкиот проблем, па можеби има мала разлика во бојата од сликите, ВЕ МОЛИМЕ љубезно разберете. Пакетот Вклучува : . 1 x 30pcs Монистра }вовед Во Производот нашата големина на мушка е 10mm, дијаметарот на дупката е 2mm. широк спектар на бои, совршени за занаети, доволно за да ги задоволат вашите различни занаетчиски или декоративни потреби. Секоја торба со 30 парчиња. €Добри перформанси Децата треба да го користат под надзор на возрасните. ®Широк Спектар На Примена Е Совршен За изработка на разни занаети САМИ, Како што се нараквици, ѓердани, копчиња, висечки орнаменти, приврзоци ,приврзоци за клучеви, продолжетоци за коса, обетки, телефонски ремени, Додатоци за телефони со монистра ,орнаменти, синџири за џемпери, глужд, мобилен телефон и торби декоративни додатоци и многу повеќе! По самото изработка, овие монистра добро ќе се вклопат во расадникот, спалната соба, дневната соба, трпезаријата, кафетеријата, студентската соба и распоредот на галеријата, што исто така може да се примени како декорација на позадината на вашата фотографија; покрај тоа, можете да направите различни додатоци за учество во некои активности. ●Уживајте Во Забавата сами со овие шарени монистра е одличен начин да ја стимулирате внатрешната креативност на вашето дете и да развиете практични вештини.Совршен за дождлив ден и занаети после училиште, додадете кабел, Додатоци и други украси за вашето малечко да може да има експлозија создавајќи свои стилски додатоци. Можете да ги користите овие обоени монистра за да направите разни ракотворби и да им ги дадете на вашите родители, сестри, браќа, пријатели или колеги како персонализирани подароци на родендени, годишнини или празници.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Кисор Разнобојна Боја Гроздобер Слатки Мали Цветни Монистра САМИ Креативен Автомобил Приврзок Нараквица Ѓердан Додатоци За Деца,

Описи : Оваа Мониста е прекрасна за сите видови прекрасно изработка на накит,самостојни ракотворби, син

DEN 2.00

Обоени камени монистра Обоени Тиркизни Камени Монистра Во Форма На Игла ЗРНЕСТИ Монистра ЗА Занаетчиски Растојанија Креативни

Описр прекрасен сет на стилски обоени тиркизни камени мониста се совршени за изработка на накит или дру

DEN 255.84