• Свеж
ЛЕД Лесни Нараквици Светат Нараквица Деца Фиџет Играње Мешан Стил

ЛЕД Лесни Нараквици Светат Нараквица Деца Фиџет Играње Мешан Стил

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Опис. Во усвојувањето на премиум и безбеден материјал, е безбеден и издржлив за употреба. ОВИЕ ЛЕД нараквици се совршени забави за децата и возрасните да уживаат во своето време. Една големина одговара на повеќето големини на зглобот, ви дава удобно искуство при носење. Пријателски за кожата, пријателски настроени кон децата, не е лесно да избледат или скршат, можат да ви служат долго време. Карактеристики. - Боја : Избрана Боја. - Материјал : Пластика, ќелија со копчиња. - Големина : 17,00Х5, 00Х3, 00см/6, 68Х1, 97Х1, 18ин. - Изработена од пластичен материјал, играчката е лесна и долготрајна, не е лесна за избледување и кршење. - Должината може да се прилагоди, така што играчката може да ја носат и возрасните и децата. - Интересни играчки за нараквици кои ги сакаат децата. Исто така погоден за сите возрасти, и ова ќе им се допадне на вашите деца. - Карактеристичен и исклучителен дизајн со пријатна боја и осветленост. Користете ги овие нараквици за сјај за да создадете партиска атмосфера и убави спомени. - Тие се применливи за концерти, карневалски забави, родендени и други соодветни прилики. Изработена од пластичен материјал, играчката е лесна и долготрајна, не е лесна за избледување и кршење. Должината може да се прилагоди, така што играчката може да ја носат и возрасните и децата. Интересни играчки за нараквици кои ги сакаат децата. Исто така погоден за сите возрасти, и ова ќе им се допадне на вашите деца. Карактеристичен и исклучителен дизајн со пријатна боја и осветленост. Користете ги овие нараквици за сјај за да создадете партиска атмосфера и убави спомени. Тие се применливи за концерти, карневалски забави, родендени и други соодветни прилики.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Ханзидакд Машки Пет точки Брзо Сушење Спортско Сурфање Печатење Плус Големина Крајбрежен Одмор Шорцеви За Плажа Стебла За Капење

Машки 5 поени рамен агол ајкула кожа топла пролет антинепријатно возрасни еднобојни пливачки Шорцеви К�

DEN 559.84

Милуксас Жени Преголеми Дуксери Дуксери Од Тиква Пуловер Со Качулка Модна Есенска Облека Трендовски Тимови Зимски Врвови Дозвола

Ноќта На вештерките Дух Женска Мода Секојдневен Џебен Дуксер Со Качулка Со Качулка Со Долги Ракави Блуз

DEN 3.33