• Свеж
Inktastic Сакам Диносаурус За Божиќ Во Зелена И Црвена Боја Подарок Бо Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

Inktastic Сакам Диносаурус За Божиќ Во Зелена И Црвена Боја Подарок Бо Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Кому му треба нилски коњ кога ќе можеш да имаш свој Тиранин Рекс! Сакам Диносаурус За Божиќ Во Зелена И Црвена Кутија За Подароци Маица за Мали деца направете одличен божиќен подарок за вашиот син или внук! Inktastic Сакам Диносаурус За Божиќ Во Зелена И Црвена Кутија За Подароци Мало Дете Маица Со Кратки Ракави Унисекс Топла Розова 2 T. Празничен Божиќен подарок за вашиот иден Палеонтолог!. Сакам Диносаурус За Божиќ Во Зелена И Црвена Кутија За Подароци Маица за Мали деца направете одличен божиќен подарок за вашиот син или внук!. Кому му треба нилски коњ кога ќе можеш да имаш свој Тиранин Рекс!. Маиците со цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. диносаурусите смешно забавен одмор тираносаурус рекс т дедо мраз песна пародија хумор дино завиткани дете предучилишна дете облека облека.

Детални спецификации

Додатоци на производи